Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dámy, zírejte! Tohle jsou nejkrásnější Češi, jaké jsme vypátrali na nejpopulárnější seznamce

Jsou to fešáci, že?
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Nejúpěšnější tuzemská seznamovací aplikace Pinkilin mění pravidla seznamování v České republice. Mobilem se díky ní aktuálně seznamuje už téměř padesát tisíc lidí. A nutno dámy přiznat, že některé mužské kousky, které na Pinkilinu najdete, jsou skutečně výstavní.

Můžete se ostatně podívat do fotogalerie k tomuto článku. Co na ně říkáte?

Spoluzakladatel Pinkilinu Michael Živěla sebevědomě tvrdí, že u nich je šance na to, že tam dámy potkají muže svého života, výrazně vyšší než u konkurence. “Nechci zabíhat do konkrétních čísel, ale víme, že na rozdíl od jiných seznamek máme výrazně lepší poměr mezi registrovanými muži a ženami, než ostatní. A vedle toho se také profilujeme jako lifestylová pomůcka žen, díky které mohou potkat spíše partnera na život, než známost na jednu noc,” říká Živěla.

Pinkilin začal jako projekt dvou mladých právníků v Brně. A rychle si získal velkou popularitu, hlavně mezi mladými lidmi. Například oproti konkurenčnímu Tinderu má Pinkilin několik zásadních vychytávek, díky kterým dochází k sjednání rande snadněji, než kdykoliv dřív. Zapomeňte na prázdné lajky, s Pinkilinem můžete posílat uživatelům pozvánky k seznámení napřímo! I díky tomu tak najdete na Pinkilinu opravdu zajímavou nabídku potenciálních protějšků. Nadšené jsou tak z Pinkilinu především dámy.

„Na rozdíl od jiných seznamovacích aplikací, není smyslem Pinkilinu sáhodlouhé chatování. Cílem je rychle a efektivně spojit dva lidi, kteří si vše podstatné, díky blízké vzájemné poloze, řeknou již osobně. Jak shrnula novou aplikaci další půvabná uživatelka Eliška: Je to jedna z nejdůležitějších věcí v mé kabelce!” uzavírá Živěla.

Tak co, dámy, nestojí tahle aplikace za pokus?

Související články

Další články