Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Dámy, začněte slavit a hoďte se do gala. Vojta Kotek je opět volný!

Vojta nemá ve vztazích štěstí. Nebo se s ním nedá vydržet, toť
otázka.
Zdroj: profimedia.cz
Jako kůl v plotě si musí připadat herec a režisér Vojta Kotek. Nevyšel mu další vztah. V tomto případě to ale jeho okolí čekalo.

Vojta Kotek se potýká se vztahy už dlouhodobě. V roce 2011 dost nečekaně přiznal, že kvůli nadměrnému popíjení alkoholu přišel o přítelkyni.

Alkohol je problémem mnoha umělců a nejedna slavná tvář už na to doplatila. Od té doby ale uběhly už čtyři roky, a jestli se ve Vojtově životě něco změnilo, tak rozhodně to, že se snaží prosadit o něco více jako režisér než herec.

Začíná natáčet režijní debut Padesátka. Právě při první klapce, která padla ve Špindlerově Mlýně, padl také dotaz na to, jak to teď Vojta s těmi vztahy má.

„Nedopadlo to. A já jsem hlavně teď zabraný do příprav filmu. Není to legrace, člověk spí tři, čtyři hodiny denně a stejně to nestíhá. Takže poslední tři měsíce jsem až po uši tady v tom projektu a budu rád, když z toho za další tři měsíce vylezu živý,“ uvedl pro super.cz.

Takže, dámy. Vojta je opět volný, pokud byste ho chtěly v následující době potkat, tak Špindlerův Mlýn je to pravé místo, kde hledat.

Související články

Další články