Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Dámy, víte, co na vás muži ve skutečnosti nejvíc zbožňují? Těchhle 6 věcí!

Muži vás milují nejen jako dračici, ale i jako zasněnou vílu…
Zdroj: archiv

Mnohé ženy mají dojem, že muže zajímá jen to, jaká mají prsa, jestli nemají moc velký zadek a jakou umějí svíčkovou.

I když jsou to bezesporu nezanedbatelné položky vašich kvalit, existuje ještě 6 zásadnějších věcí, kvůli kterým se do vás pravidelně zamilovávají.

1) Ženskost

Je to možná ta nejbanálnější, ale zároveň nejzásadnější část naší osobnosti. Právě to, že nerozumíte motorům aut, nedokážete číst v mapách a ztrácíte se ve Stromovce, vás staví na ten nejvyšší piedestal. I když se vám naoko posmívají a ťukají si na čelo, jak je to vůbec možné, milují vás za to.

2) Přirozenost

Nemyslíme tím zrovna nula procent make-upu, bobra v podpaží a týden nemyté vlasy. Na mysli máme znaky, díky kterým vás poznají v davu. Váš hlas, gesta a vůni…

3) Křehkost

Muži vedle sebe nechtějí mít Johanku z Arku kříženou s atomovým fyzikem. I když mají rádi ženy s názorem, mnohem radši jsou, když se k nim v noci schoulíte do klubíčka a oni mají pocit, že vás musí ochránit před celým světem.

4) Koketnost

I když se muži durdí, že po vás slintají všichni jejich kamarádi, ve skutečnosti jim to dělá moc dobře. Dívka, která je žádaná a oblíbená, je jejich největší chloubou a vítězstvím.

5) Smysl pro humor

Jakmile opadne prvotní zamilovanost a muže přestane zajímat jen to, jak dokonale oblé máte boky a jak mu voníte, začne se zajímat i o to, jestli se s vámi nenudí. Věřte, že smysl pro humor je po kráse vaší nejmocnější zbraní.

6) Laskavost

I když se říká, že muži zbožňují potvory, ve skutečnosti chtějí někoho, na koho se budou moct obrátit s čímkoliv. Chtějí ve vás mít milenku, ale i nejlepší kamarádku. Pokud prokážete, že potvora ve vás ukrytá je jen na hraní, ale ve skutečnosti jste hodná holka, nebude vás chtít už vyměnit za jinou!

Související články

Další články