Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dámy, už máte totálně vybělenou myšku? Víme, jak si to udělat doma bez zásahu odborníka!

Máte problémy s tmavou pokožkou kolem vaginy?
Zdroj: achiv
Zarazil vás titulek a říkáte si, proč by si někdo chtěl bělit vaginu? Tím, že neustále třete pokožkou o pokožku nebo oblečení například při chůzi, dochází k tmavnutí bezprostředního okolí ženského přirození. Ženy mají z tohoto nehezky vypadajícího ztmavnutí často komplex a mají problém svléknout se do spodního prádla nebo plavek. S tím je ovšem konec!

Rohovatění kůže a tmavnutí má na svědomí neustálé tření kůže o kůži či o oblečení. Okolí vaginy je tak nevzhledně ztmavlé, a tak pro většinu z nás představují plavky noční můru. Máme pro vás ovšem skvělý recept, který vám od ztmavlé kůže pomůže!

Léčivá maska se skládá ze základních ingrediencí, které máme každý doma. Použijte tedy:

čajová lžička jogurtu

půl lžičky citronové šťávy

lžička rýžové mouky

dcl plnotučného mléka

Celou směs promícháme a tím nám vznikne bělící kaše. Tu naneseme na dokonale oholenou vaginu a necháme působit dvacet minut. Poté masku důkladně opláchneme a již po jednom nátěru můžeme pozorovat zlepšení. Celou proceduru provádíme celkem 4×, a to 2× týdně po dobu 14 dnů. Léto se pomalinku blíží, a tak je na čase se důkladně připravit.

Související články

Další články