Chcete, aby i vaše ústa dosahovala plných tvarů, přesně takových, kterými nás v poslední době udivuje zejména nejmladší z klanu Kardashian-Jennerů Kylie (17)? Tak potom se už poohlížejte po vhodném sponzorovi, injekce nejsou zrovna nejlevnější záležitost.

Ale teď bez legrace.

Kylie ostatně sama tvrdí, že za jejími náhle nabytými rty nestojí nic jiného než chytře použité líčení, čemuž my samozřejmě naivně nevěříme, ale dejme tomu, že aspoň v tomto článku na její hru přistupujeme. Skutečně totiž existují kosmetické metody, které vám rty zvětší i bez chemie.

Právě pro jednu z nich se rozhodly ženy v následujícím videu. Podle jejich postupu to vypadá, jako by na světě neexistovalo skoro nic jednoduššího než právě zvětšování rtů neoperativním způsobem. Jak tedy na to?

Jako první si konturovací tužkou v barvě zvolené rtěnky nakreslíte obrys vašich nových rtů. Celý prostor následně vyplníte matnou rtěnkou a v posledním kroku si korektorem vystínujete pokožku okolo úst. Ano. Vážně tak lehké to je! Tedy aspoň v textu nebo v tutoriálových videích…

Některé z žen vám ukáží, že v praxi je celý proces vlastně už o něco horší a výsledek se může zcela minout s účinkem. Ale třeba budete zručnější. Jdete do toho?