Hollywoodská hvězda Chris Pratt se bude rozvádět. Včera se na Twitteru a Facebooku objevilo prohlášení obou manželů, že se chystají rozdělit své životy. Pár se poznal v roce 2007 při natáčení romantické komedie Noc je ještě mladá. Pokusy o záchranu jejich manželství však ztroskotaly. Pratt je už nějakou dobu nejžádanějším mužským hercem díky rolím v Jurském světě a Marvelovských Strážcích Galaxie a možná i to byl jeden z důvodů, proč se jejich vztah rozpadl.

„Pokoušeli jsme se zachránit, co šlo až do poslední chvíle. Jsme z toho oba dost zklamaní,“ napsal v neděli Pratt na svůj Facebook. Pratt (38) a Anna Feris (40) se vzali v roce 2009. Z manželství vzešel jejich syn Jack. „Náš syn má dva rodiče, kteří ho milují, a tak se snažíme situaci řešit co nejvíce pod pokličkou, než s tím nějak pohneme,“ stálo na Facebooku. V příspěvku Pratt mluví také o tom, jaké spolu zažili super chvilky a že k sobě i nadále chovají nejhlubší respekt.

V květnu jí vzdal hold veřejným proslovem, když dostala hvězdu na Chodníku slávy. „Bez tebe by tohle nic neznamenalo,“ řekl.

Ferisová se proslavila v roce 2000 rolí ve Scary Movie, hororové parodii, kde hrála ústřední postavu Cindy Campbell. Dále hrála po boku Sachi Barona Cohena v kontroverzním snímku Diktátor z roku 2012 a pro BBC sdělila, že pro ni byla čest s ním pracovat.

„Vím, že kdyby byly jiné okolnosti, a my neměli tolik štěstí a nevedli "hollywoodský život,“ vím, že bych s tebou byla šťastná, i kdybychom spolu žili někde v lese," řekla v úvodním proslovu na jedné z ceremonií, aby uvedla svého manžela.

Nikdo nechtěl věřit, že se ti dva rozvádějí. Na sociálních sítích fanoušci vyjadřují svůj smutek nad jejich rozvodem.