Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dámy se vyšňořily: Žhavé trio Abbasová, Khousnoutdinova a Lounová, černočerná Chaloupková

Móda z akcí.
Zdroj: eXtra.cz/koláž, Pavel Dvořák,
+ Dalších 12 fotografií
Móda

S příchodem září se roztrhl pytel s akcemi, které celebrity navštěvují. V Praze se uskutečnila premiéra nového seriálu Malá velká liga, představení soutěžního týmu ACCR Racing21 a modelka Simona Krainová zase zavítala na akci Výstava obrazů a soch "V duši umělce" od Mira Požára, kde nechyběla ani redakce eXtra. Na to, co celebrity na jednotlivé akce oblékly, se podívejte v galerii.

Na vernisáži v Praze naprosto zazářila modelka Simona Krainová. Ta nedávno vzbudila vlnu emocí svým profilem na platformě s odvážným obsahem na OnlyFans, kam přidává své umělecké akty.

Na akci modelka tentokrát zvolila bílou vestičku, která je momentálně velmi trendy, společenské béžové kalhoty a páskové sandálky na podpatku. Simona má cit pro módu a je to vidět, protože vypadala opravdu skvěle a stylově bez toho, aniž by to působilo nuceně nebo přehnaně. Slušelo to také jejímu manželovi Karlu Vágnerovi.

Nenucená elegance Chaloupkové

Kromě vernisáže proběhla také premiéra nového seriálu Malá velká liga. Zde zazářila hlavně herečka Vanda Chaloupková, která měla volné černé kalhoty, černý top a přes sebe přehozený volný přehoz s puntíky. Celkově působil její look ležérně, avšak stylově, čehož není vždy lehké docílit.

Představení soutěžního týmu ACCR Racing21 se zase zúčastnily zpěvačka Olga Lounová, Lilia Khousnoutdinova a Lejla Abbasová. Ty na sobě měly všechny stejné sportovní outfity složené z kraťasů, polo trička a sportovních bot. V tomto případě tedy nelze úplně hodnotit, ale přesto to všem moc slušelo a v upnutých oděvech ukázaly své udržované postavy, za které se rozhodně nemusí stydět.

Na outfity z akcí, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, se podívejte v galerii.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy