Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Dámy se mění, kulisy zůstávají: Agáta Jaromíra Soukupa zdědila lampu po Kateřině Brožové

Agáta Jaromíra Soukupa: Zdědila lampu po Kateřině Brožové
Zdroj: Se souhlasem TV Barrandov/Renata Bušková/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Dekorace

Náhoda, nebo důkladně promyšlený tah? Ve studiu Agáty Jaromíra Soukupa se objevily kulisy, které nebyly koupené pro aktuální partnerku šéfa TV Barrandov, nýbrž pro předchůdkyni Agáty Hanychové Kateřinu Brožovou. Redakci eXtra.cz totiž během tiskové konference neunikly lampy, které zdobily i studio Exkluzivu. V něm moderovala právě herečka, jež před několika dny údajně kvůli vztahu Soukupa s Hanychovou dokonce opustila představení, ve kterém se měla objevovat s maminkou nové partnerky svého exmilence. 

Mezi herečkou Kateřinou Brožovou a modelkou Agátou Hanychovou nepanují zrovna kamarádské vztahy. Spíš právě naopak. Nedávno rozpoutalo mediální roztržku to, že Brožová v momentě, kdy se provalil vztah Hanychové s Jaromírem Soukupem, opustila účinkování v muzikálu Okno mé lásky.

"Důvodem jsou soukromé a profesní důvody," odůvodnila Brožová podle Super.cz. Spekuluje se však, že to je právě kvůli tomu, že její muzikálová kolegyně Veronika Žilková přivítala do rodiny známého moderátora. Brožová totiž byla dlouholetou partnerkou Soukupa, v roce 2019 se však jejich cesty za bouřlivých okolností rozešly. V pořadu Limuzína tehdy prozradila, že nechtěla žít podle představ někoho jiného.

Reakce na krok Brožové na sebe nenechala dlouho čekat. "Dneska jsem se dočetla na titulce, že Kateřina Brožová, kterou jsem nikdy v životě neviděla a vím jen, že hrála v Pojišťovně štěstí, když mi bylo asi pět, tak si mě vzala do pusy, že kvůli mně odešla z muzikálu," rozčílila se Agáta Hanychová během živého vysílání na Instagramu.

Náhoda, nebo políček?

Paradoxní však je to, že právě Hanychová nyní po Brožové zdědila nábytek. Jak si povšimli redaktoři eXtra.cz na představení nového pořadu Agáta Jaromíra Soukupa, v dekoraci se objevily povědomé lampy. Jde o stejná osvětlovací zařízení, jaká měla na stole svého času Brožová, když u Soukupa na TV Barrandov moderovala pořad Exkluziv Kateřiny Brožové.

Těžko říct, zda štáb i po letech používá ta samá zařízení, nebo jestli jde políček směrem k Brožové. Vzhledem k tomu, že Hanychová si čas od času ráda rýpne do lidí, které zrovna nemusí, by se tomu asi nikdo nedivil.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy