Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Dámy, randíte? Tohle je 7 důvodů, proč byste u mužů rozhodně neměly dát na první dojem!

I když se naposledy choval jako pominutý šašek, možná je to muž vašeho
života!
První vyhrání z kapsy vyhání! A platí to i naopak. I když se vám muž napoprvé příliš nezamlouval, dejte mu ještě šanci.

I když mnohé ženy stále věří sladké a romantické představě lásky na první pohled, pravdou je, že o mužích nám mnohem víc prozradí až ten druhý nebo pátý.

Pokud jste narazila na muže, který vám je nějakým způsobem sympatický, ale po prvním rande se vám do hlavy nedostal, dejte mu ještě šanci!

Tohle je 7 důvodů, proč u mužů hraje první dojem velmi malou roli.

1) Většina mužů je mnohem stydlivější, než jsme my ženy. V průběhu prvních schůzek se proto nedokážou uvolnit a předvést to, jak bývají v partě kamarádů zábavní a neodolatelní.

2) Dokud si muž není jistý tím, čím by ženy mohl zaujmout, postupuje podle toho, co mu poradili jeho kamarádi. A kluci si dost rádi dělají naschvály.

3) Pokud jste ho ještě nepolíbila, váš organismus těžko odhaduje i to, jak by vám voněl nebo chutnal. Pokud chcete předejít kalamitě, otestujte jeho rty a jazyk co nejdříve!

4) Zatímco my, ženy, můžeme před prvním rande udělat se svým vzhledem malý nebo velký zázrak, muži s pupínkem na nose neudělají nic. A make-up by nebyl nejlepší volbou!

5) Vy jste si svou roli už odbyla tím, že jste ho sbalila, že si vás všiml a šel s vámi na rande. Teď je zodpovědnost na něm, a to není zrovna nejsnadnější situace.

6) Pokud se na prvním rande pokouší o trapné vtipy nebo vypráví o tom, co dělal jako dítě, na pátém rande se možná dozvíte, že je dobrý v posteli. Musíte ale vydržet!

7) S muži je to jako se psy. Čím déle je znáte, tím víc vám přirostou k srdci.

Mohlo by vás zajímat

Další články