Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Dámy, pozor! Nejlepší sex zažijete až kolem padesátky!

Ženy v klimakteriu prý prožívají svůj nejlepší sex.
Zdroj: profimedia.cz

Ještě donedávna platilo, že žena je sexuálně na vrcholu ve třiceti letech. Vědci teď ale provedli sociologický výzkum s patnácti sty britskými ženami ve věku od 20 do 65 let. Z něj vyplynulo, že navzdory kolísání hladin hormonů jsou nejšťastnější a nejvyrovnanější padesátnice. A pozor, také si nejvíce užívají sex!

Každá pátá padesátnice se oddává milostným hrátkám jednou týdně. Ženy nacházející se v přechodu tedy mají sex stejně často jako dvacítky. Ale umějí si ho víc užít. Vědí, co chtějí a jak to chtějí, mají dostatek zkušeností a sebedůvěry, netrápí je stresy s nechtěným otěhotněním a s péčí o děti, některé poprvé v životě prožívají orgasmy či dokonce multiorgasmy.

Padesátileté ženy mívají dost často chuť na sex. Zvýšený sexuální apetit může mít na svědomí hladina testosteronu, mužského hormonu, kterého produkují ženy po čtyřicítce víc než kdykoli předtím.

Padesát procent Britek, které překročily padesátiletou věkovou hranici, zároveň tvrdí, že si ještě stále potrpí na sexy spodní prádlo a že na babičkovské bavlněné bombarďáky mají ještě dost času. Paráda.

Dívky, máte se na co těšit!

Související články

Další články