Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dámy, pozor! Chystá se reality show, ve které dívky budou bojovat o srdce (a další věci) prince Harryho!

Jenom to má maličký háček…
Zdroj: Profimedia.cz

Znáte ty reality show, ve kterých je nějaký boháč a dvanáct žen se mu snaží dostat do kalhot a vzít si ho, aby nemusely do konce života hnout ani prstem? Je jasné, že takový vztah na dlouho nevydrží, ale ženské se do takových soutěží neustále hlásí a lidé se na ně pořád rádi dívají.

Americká televize Fox připravuje další podobný pořad, který má ovšem malý zvrat.

Jmenuje se Chci si vzít „Harryho“ a dívky budou bojovat o přízeň hezounka z britské královské rodiny. Jenom s tím rozdílem, že to samozřejmě není opravdový princ Harry, nýbrž dvojník. Což ovšem dívky vůbec nevědí!

Dvanáct amerických holek bylo letecky dopraveno do Anglie, tam se snažily svést dvojníka prince Harryho a při tom je natáčely kamery, z čehož vznikne celý pořad. Je to docela fikané, protože typické Američanky zhruba vědí, kdo je princ Harry a jak asi vypadá, ale ne tolik, aby poznaly, že to není skutečně on. Kdyby se to natáčelo s britskými ženami, mají asi producenti více problémů.

Související články

Další články