Pánských holičství, kde to uvnitř vypadá jako v luxusním klubu z 20. let minulého století, vyrostlo v Praze v poslední době hned několik. Někdo je velký, jiný tu byl první… A pak jsou tu ti, kteří jsou nejlepší.

A k těm nejlepším jsme zašli na návštěvu. Navštívili jsme pobočku Gentlemen Brothers ve Vinohradské 79 a rozhodli se, že vyzkoušíme procedury, které moderní muži potřebují.

Masivní kožená křesla, dřevěné obležení, swingová hudba a parta zkušených holičů s nabroušenými břitvami. To je první vjem, který vás hned při příchodu utvrdí v tom, že tady si na nejvyšší kvalitu nehrají, že tady je nejvyšší kvalita základní povinností.

Gentlemen Brothers navazuje na tradici londýnského Truefitt & Hill, což je salon, který využívá i královská rodina. Laťku zde nastavili na tu nejvyšší úroveň a rozhodně nehodlají nic měnit.

O muže se tu postarají doslova od hlavy k patě. Kromě stříhání vlasů a holení vousů nabízejí i služby, nad kterými konzervativní muži zbytečně ohrnují nos. Manikúra, pedikúra i kosmetika mají v životě moderního muže nezpochybnitelné místo. Ruce jsou vaší vizitkou a nohy vás zase celý den nosí při vašich toulkách velkoměstem. Tady nelze podcenit žádný detail.

Nechali jsme tedy holiče pracovat a svěřili se do rukou sympatické pedikérky Anety. Občas je dobré rozšířit si obzory a překonat vlastní stín. Kosmetika a pedikúra nemusí být jen prioritou pro byznysmeny a hipstery, ale jedná se o kvalitní zážitek pro každého chlapa. A hlavně je to ideální dárek na Vánoce pro přítele – širokou nabídku voucherů najdete ZDE.

Ale pojďme se podívat, jak to u Gentlemen Brothers chodí. Při příchodu do holičství se okamžitě stáváte středobodem zájmu. Okouzlující recepční vám nabídne kávu a sklenku prémiové whisky či rumu. Už v tu chvíli je vám jasné, že ven se vám chtít nebude. Starají se tu o vás jako o klasického gentlemana a tento servis je prudce návykový.

Vraťme se ale ke slečně Anetě. Tahle dívka své práci dokonale rozumí, a kdyby Češi dávali své práci alespoň 50 % toho, co dává Aneta, žilo by se tu jako v ráji.

Aneta klienta odvede do soukromé místnosti, posadí ho na křesílko a pak nožičky spočinou v uvolňující lázni. Následuje poctivý peeling, nanášení kvalitních krémů a uvolňující masáž chodidel.

Chtěli jsme vnímat, co přesně se s nohou děje, ale bylo to tak uvolňující, že mozek vnímat nechtěl. Jen jsme si užívali pohodu, kvalitní práci a dokonalý servis. Procedura trvala 90 minut, ale bohužel to uteklo jako 5 minut.

KOMPLETNÍ NABÍDKU SLUŽEB NAJDETE ZDE!

Čeští muži se hodně stydí a kosmetické služby považují za rozmazlenost pro zženštilé kolegy. Což je chyba. Takoví pánové netuší, o co přicházejí. Tuhle kvalitní péči by si měl vyzkoušet každý muž. A pokud se stydí, tak mu dejte k Vánocům dárkový voucher – objednat si ho můžete ZDE. Darujete mu exkluzivní zážitek, který si může zopakovat, pokud se znovu do Gentlemen Brothers vypraví.

Tohle není obyčejné holičství, tohle je jako jízda Rolls-Roycem. A je dobře, že Gentlemen Brothers své pobočky otevřeli také v Brně a Liberci. Všude tam žijí muži, kteří si zaslouží dokonalý servis a luxusní zážitek. Jen to možná dosud o sobě nevědí, pak je řada na jejich drahých partnerkách, aby to změnily. Čas vánoční je na luxusní dárky jako dělaný.