Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dámy, pokud nevíte, jak uspokojit moderního muže, je tu řešení! Darujte mu dokonalý zážitek v luxusním holičství! Vouchery jsou ideální cestou

Luxusní péči by měl zažít každý muž.
Zdroj: oficiální zdroj
Někteří lidé poskytují služby. Někteří lidé poskytují nadstandardní služby. Někteří lidé umí poskytnout nadstandardní luxusní službu. A pak je tu kvalita, která dává nahlédnout do zcela jiné dimenze služeb. Tak to umí třeba v Gentlemen Brothers v Praze. A protože mají v adventním čase velkou nabídku voucherů, tak už vánoční dar pro přítele máte vyřešený.

Pánských holičství, kde to uvnitř vypadá jako v luxusním klubu z 20. let minulého století, vyrostlo v Praze v poslední době hned několik. Někdo je velký, jiný tu byl první… A pak jsou tu ti, kteří jsou nejlepší.

A k těm nejlepším jsme zašli na návštěvu. Navštívili jsme pobočku Gentlemen Brothers ve Vinohradské 79 a rozhodli se, že vyzkoušíme procedury, které moderní muži potřebují.

Masivní kožená křesla, dřevěné obležení, swingová hudba a parta zkušených holičů s nabroušenými břitvami. To je první vjem, který vás hned při příchodu utvrdí v tom, že tady si na nejvyšší kvalitu nehrají, že tady je nejvyšší kvalita základní povinností.

Gentlemen Brothers navazuje na tradici londýnského Truefitt & Hill, což je salon, který využívá i královská rodina. Laťku zde nastavili na tu nejvyšší úroveň a rozhodně nehodlají nic měnit.

O muže se tu postarají doslova od hlavy k patě. Kromě stříhání vlasů a holení vousů nabízejí i služby, nad kterými konzervativní muži zbytečně ohrnují nos. Manikúra, pedikúra i kosmetika mají v životě moderního muže nezpochybnitelné místo. Ruce jsou vaší vizitkou a nohy vás zase celý den nosí při vašich toulkách velkoměstem. Tady nelze podcenit žádný detail.

Nechali jsme tedy holiče pracovat a svěřili se do rukou sympatické pedikérky Anety. Občas je dobré rozšířit si obzory a překonat vlastní stín. Kosmetika a pedikúra nemusí být jen prioritou pro byznysmeny a hipstery, ale jedná se o kvalitní zážitek pro každého chlapa. A hlavně je to ideální dárek na Vánoce pro přítele – širokou nabídku voucherů najdete ZDE.

Ale pojďme se podívat, jak to u Gentlemen Brothers chodí. Při příchodu do holičství se okamžitě stáváte středobodem zájmu. Okouzlující recepční vám nabídne kávu a sklenku prémiové whisky či rumu. Už v tu chvíli je vám jasné, že ven se vám chtít nebude. Starají se tu o vás jako o klasického gentlemana a tento servis je prudce návykový.

Vraťme se ale ke slečně Anetě. Tahle dívka své práci dokonale rozumí, a kdyby Češi dávali své práci alespoň 50 % toho, co dává Aneta, žilo by se tu jako v ráji.

Aneta klienta odvede do soukromé místnosti, posadí ho na křesílko a pak nožičky spočinou v uvolňující lázni. Následuje poctivý peeling, nanášení kvalitních krémů a uvolňující masáž chodidel.

Chtěli jsme vnímat, co přesně se s nohou děje, ale bylo to tak uvolňující, že mozek vnímat nechtěl. Jen jsme si užívali pohodu, kvalitní práci a dokonalý servis. Procedura trvala 90 minut, ale bohužel to uteklo jako 5 minut.

KOMPLETNÍ NABÍDKU SLUŽEB NAJDETE ZDE!

Čeští muži se hodně stydí a kosmetické služby považují za rozmazlenost pro zženštilé kolegy. Což je chyba. Takoví pánové netuší, o co přicházejí. Tuhle kvalitní péči by si měl vyzkoušet každý muž. A pokud se stydí, tak mu dejte k Vánocům dárkový voucher – objednat si ho můžete ZDE. Darujete mu exkluzivní zážitek, který si může zopakovat, pokud se znovu do Gentlemen Brothers vypraví.

Tohle není obyčejné holičství, tohle je jako jízda Rolls-Roycem. A je dobře, že Gentlemen Brothers své pobočky otevřeli také v Brně a Liberci. Všude tam žijí muži, kteří si zaslouží dokonalý servis a luxusní zážitek. Jen to možná dosud o sobě nevědí, pak je řada na jejich drahých partnerkách, aby to změnily. Čas vánoční je na luxusní dárky jako dělaný.

Související články

Další články