Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Dámy, on je zadaný! Muradov odolává svodům: Vábí ho, i když vědí, že má mě a dceru, řekla eXtra.cz Bagárová

Hrozně jim to spolu sluší!
Zdroj: eXtra.cz/David Zápal
+ Další 3 fotografie
LOV

Zpěvačka a porotkyně SuperStar Monika Bagárová (27) v sobě často musí řešit smutek způsobený odloučením od přítele, zápasníka Makhmuda Muradova (31). A do toho ještě číst, že bez ohledu na to, kolik lidí ví, že jsou spolu, chtějí některé ženy jejího přítele dotlačit k tomu, aby ji podváděl.

Monika Bagárová: Chlapi mi vůbec nepíšou

Že má „konkurenci“, jsme se dozvěděli, když jsme se zpěvačky ptali, že když je tak často sama, jestli jí chodí zprávy, v nichž se pánové chtějí seznámit.

„Nabídky na kafe nechodí. Mně vůbec nenapíše jediný chlap. To je divné, ne? (směje se) Ale vážně: jsem za to docela ráda,“ řekla nám Monika Bagárová zvesela. Asi dobře víme, jak to myslí: známým kráskám někteří pánové posílají dost nechutné fotografie.

Makhmud Muradov čelí milostným útokům

„Za ženy ale ruku do ohně určitě nedám, že by nepsaly Machovi. Jim je úplně jedno, že má ženskou a dítě,“ překvapila redaktora eXtra.cz, s jakým nadhledem to prohlásila. Evidentně Machovi natolik věří, že lovkyně neřeší.

„Ženy jsou celkově odvážnější a nedělá jim problém pozice, že muž má doma partnerku či manželku a dítě. Chlapi se v tom umí držet na uzdě,“ dodala Monika uznale.

Odloučení se snaží chápat

To, že přítel často není doma ve chvílích, kdy Monika potřebuje obejmout, tato porotkyně SuperStar chápe.

Mach nám chybí a chybí nám hodně. Jsou dny, kdy mě to štve. Ale chápu, že má práci a dělá věci, aby zabezpečil rodinu,“ pronesla v upřímném rozhovoru pro eXtra.cz zpěvačka Monika Bagárová.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy