Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dámy, neznáte, co je to orgasmus? Řiďte se měsícem!

Teď už si to uděláte, kdykoli budete chtít.
Zdroj: archiv
Je pro vás orgasmus stále něco nepoznaného nebo něco zcela výjimečného? Pak pro vás máme dobrou zprávu! Vaši slast totiž neurčuje jen partner, ale i měsíc! Zajímá vás, kdy je nejlepší doba si to pořádně udělat?

Co je sex bez orgasmu? Jde jen o poloviční prožitek a dost omezenou zábavu. Když začnete spolupracovat s měsíčními fázemi, začnete mít orgasmus, kdykoli si vzpomenete. Proto za nedosažení vrcholu neobviňujte partnera ani sebe, ale měsíc. Zajímá vás tedy, kdy je ten správný čas?

Známe tři měsíční fáze. Měsíc ubývá, přibývá nebo je v úplňku. Přesně podle těchto fází se budeme řídit i při otázce dosažení orgasmu. Nejvhodnější dobou pro dosažení vrcholu je přibývající měsíc. Právě v tomto období se vám bude chodit na vrchol nejsnadněji. V období úplňku budete sice pořádně rozpálená a na sex budete myslet stále, ovšem s orgasmem to bude složitější. Dosáhnete ho po dlouhé době a intenzivní snaze sebe nebo partnera. Naprosto nevhodnou dobou pro slastný pocit je ubývající měsíc. V tomto období je pro ženu téměř nemožné vrcholu dosáhnout.

Tajemství je tedy odhaleno a vy si můžete své orgasmy nádherně naplánovat. Funguje to zaručeně, a tak před spaním pohlédněte k měsíci a nenechejte nic náhodě!

Související články

Další články