Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Dámy, móda velí! Bez těchto 10 stylových věcí se v letošní jarní sezoně neobejdete

Jaro se kvapem blíží, tak neztrácejte čas a vyražte na nákupy!
Zdroj: archiv
Jaru 2015 vévodí vínová, béžová a bílá barva, denim, semiš, mini i maxi velikosti. Vybere si tudíž určitě každá.

Jestlipak už jste svůj šatník připravila na jaro? I když se to nezdá, pomalu budeme odkládat zimní vrstvení a přivítáme novou sezonu.

Dávejte dobrý pozor, co letos nesmí chybět ve vašem šatníku!

1) Trenčkot

Milé dámy, která z vás ještě nemá ve skříni nachystaný svůj univerzální jarní trenčkot, měla by tuto fatální chybu urychleně napravit. Letos se drží barva velbloudí kůže, která byla v kurzu i loni, ale krok stranou neuděláte ani jinou pastelovou barvou.

2) Třapení

Pamatujete si na dobu, kdy jsme si na letních táborech nastřihávaly trika? Ta doba je zpět! Strapaté sukně, šaty i halenky budou letos IN víc než kdy jindy!

3) Symetrie

Námořnické pruhy, kosočtverce, geometrické vzory… Ideálně v černo-bílé kombinaci!

4) Květy

Romantičky se mohou radovat. Móda rozkvetlých luk ani letos neudělá úkrok stranou. Ženské střihy šatů a květinové motivy budou plést mužům hlavu i nadále.

5) Babiččin ubrus

Jestli si myslíte, že tyhle vzory patří jen k vám na chalupu, pletete se. Vzory a barvy, na které jsme zvyklé spíš na utěrkách nebo ubrusech, budeme letos nosit na všem možném!

6) Bílá

S barvou nevinnosti letos naděláte parádu i mimo obřadní síně. Nebojte se ani krajek a vyšívaných romantických variant.

7) Silueta

Jestli vám v minulých letech udělala radost móda overalů, zajásáte i letos. Střih, který opticky zužuje a zeštíhluje postavu, sluší všem ženám, které se nebojí pozornosti.

8) Zvonáče

Jestli jste si myslela, že už nikdy nepřijdou do módy, sekla jste se. Právě teď nastal jejich čas a zvonový střih kalhot se spolu s módní vlnou 60. a 70. let opět hlásí o slovo.

9) Denim

S džínovinou nezkazíte nikdy nic. Letos se jí ale můžete doslova nabažit. Je libo džíny a džínovou košili? Žádný problém! Pro vás i pro vašeho milého!

10) Vínové vábení

Marsala se stala barvou letošní sezony. Neuvěřitelně sluší blondýnám i brunetkám!

Související články

Další články