Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Dámy, máte smůlu, fešný Aquaman už není k mání. Jason Momoa potvrdil nový vztah!

Jason Momoa byl výbornou volnou pro Aquamana.
Zdroj: Warner Bros.
+ Další 4 fotografie
Láska

A je to tady! Jason Momoa a mexická herečka Eiza González potvrdili zvěsti o jejich vztahu, jak uvedl deník Daily Mail. Jason, který dnes slaví své 43. narozeniny, svou lásku vyvezl na romantickou cestu na svém Harleyi-Davidson v Malibu v Kalifornii.

Zamilovaný Aquaman

Po měsíci spekulací nového vztahu se Jason Momoa ukázal na své motorce, jak si veze svou přítelkyni Eizu González (32). Pár si vyjel na romantickou projížďku po Malibu. Jason a Eiza spolu randí už delší dobu, dokonce se na chvíli i rozešli. Tehdy pro Daily Mail promluvil jistý zdroj, který uvedl důvod jejich rozchodu. "Jsou to prostě odlišní lidé," řekl.

Teď je všemu jinak a pár už svou lásku neskrývá. "Velmi se milují, jsou spolu už nějakou dobu. Navštěvovali se nejprve tajně," uvedl zdroj pro Daily Mail.

Vztah s bývalkou Kravitze

Momoa má letos za sebou už jeden rozchod. V polovině ledna šokoval rozchodem s herečkou Lisou Bonet (54), bývalou ženou zpěváka Lennyho Kravitze. Pár spolu vydržel dlouhých 16 let, v poslední době mu to ale neklapalo. 

Podle blízkých zdrojů, které citoval magazín People, bylo důvodem rozchodu upřednostňování kariéry ze strany slavného herce. Lisa a Jason byli svoji 5 let a mají spolu dvě děti.

Zamilovaný herec nyní pracuje na novém filmu s názvem Aquaman and The Lost Kingdom, kde byl měl postavu Batmana ztvárnit čerstvě ženatý Ben Affleck, jak uvádí server ew.com.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy