Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dámy, máte odvahu na zmáčknutí tohohle antistresového balónku?

Tohle vám zaručeně odežene veškerý stres.
Tahle perfektní vychytávka potěší obzvlášť dámské publikum. Konečně se na trhu objevil antistresový balónek ve tvaru varlat. Dámy, tohle musíte mít!

Dnešní doba je hektická, všichni se honí pouze za prací, penězi a co nejlepším pracovním postem. Tahle kombinace často v lidech vyvolává stres. A jak je známo, se stresem se daleko hůř na pracovišti vyrovnávají dámy.

Nyní si můžou konečně oddychnout. Na stránkách Imaginarte.com si můžete pořídit originální antistresový míček, který ocení především ženské pohlaví. Silikonová hračka totiž svým tvarem připomíná varlata. Jejich zmáčknutí tak může ženám dopřát hned dvojí radost.

Tohle je originální a vtipná vychytávka, která vás zbaví stresu, a pokaždé, když na ni sáhnete, určitě se neubráníte smíchu. Pro pány zatím nic tak originálního není, ale určitě nemusí zoufat. Muži jsou totiž odolní daleko více, a pokud ne, jistě si vystačí s „obyčejnými“ antistresovými balónky.

Chlapi, pokud nevíte, co darovat své drahé polovičce, tohle je tip na vtipný dárek.

Mohlo by vás zajímat

Další články