Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dámy, máme pro vás špatnou zprávu. Ten holý zadek Jona Snowa ve Hře o trůny vůbec nepatřil jemu!

Jen velmi neradi boříme všechny vaše představy…
Zdroj: HBO

Jon Snow je ve Hře o trůny dost oblíbená postava zejména u dam. Má vypracované tělo, patří mezi těch několik málo klaďasů, kteří jsou v tom seriálu ještě naživu, a hraje ho pohledný herec Kit Harington. Není divu, že má spoustu fanouškovských webových stránek a ženy neustále vzpomínají na to, jak ve třetí sérii Kit Harington ukázal svůj zadek.

Bohužel, vůbec nepatřil jemu. Prozradil to sám herec v rozhovoru pro časopis GQ.

„V té době, kdy se měla ta scéna natáčet, jsem měl zlomený kotník, takže v jediné scéně, ve které jste mohli vidět můj zadek, to vůbec nebyl můj zadek,“ prozradil.

Místo něj museli narychlo sehnat kvůli scéně jednoho člena štábu, který měl podobně jako Kit Harington tmavé kudrnaté vlasy. Chudák je měl ale mnohem delší a kvůli scéně si je musel nechat ostříhat.

Takže dámy, je nám líto. Kit Harington ale říká, že se takovým scénám vůbec nebrání, takže je možné, že něco uvidíme v aktuální, čtvrté řadě. Pokud ji Jon Snow přežije…

Související články

Další články