Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dámy, který z nich je krásnější? Dva čeští zápasníci se přou o to, kdo je ztepilejší!

Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
Přesto, že bojový sport MMA bývá označován za jednu z nejbrutálnějších aktivit na světě, čeští zápasníci mají čas i na pořádné legrácky. Například řeší, který z nich je tím nejkrásnějším. Z ohlasů fanynek zatím vycházejí dva jasní favoritové – Ondřej Skalník a Miloš „Meloun“ Petrášek.

„Je bez debat, že tím nejkrásnějším českým zápasníkem MMA jsem já. Meloun vedle mě absolutně nemá šanci,“ říká s úsměvem Skalník, čerstvý evropský šampión v MMA. Jeho soupeř si ale nenechá nic líbit a na facebooku Petrášek Skalníkovi vzkázal: „Ondro, mysli si, co chceš, ale největším hezounem jsem tady já.“

Podle Skalníka se ale nyní Petráškovi nabízí jedinečná šance, jak se na titul nejkrásnějšího MMA zápasníka dostat. „Ačkoliv zápasím v MMA, tak jsem teď přijal nabídku svého kamaráda z Dobříše, abych si osmého dubna zabojoval v K1. A tam se může stát, že dostanu tak naloženo, že než se mi obličej zahojí, tak opravdu přenechám svůj titul největšího krasavce Petráškovi,“ tvrdí Skalník.

Mimo své bojové umění se totiž ukáže na akci nazvané Noc bojovníků 2 v Dobříši. Hlavní pořadatel a promotér celé akce Alexandr Chocholouš k angažování skalníka v K1 říká: „Když Ondra s bojovými sporty začínal, tak jsem ho chvíli trénoval. A teď je z něj evropský šampión a vrací se do svého rodného města, aby zápasil na mojí akci v bojovém sportu, který není jeho doménou. Ukázal, že má velké srdce bojovníka a já musím říct, že mi ten jeho životní příběh připomíná Rockyho.“

Vedle Ondry se na Noci bojovníků představí i další velká tuzemská jména – Luboš Raušer, Jan Holec, Josef Veselý, Bernard Plavec, Václav Pejsar a spousta dalších. „Už teď můžu slíbit, že to bude neskutečný zážitek. Kdo přijde, tak se určitě nebude nudit,“ slibuje Alex Chocholouš.

Související články

Další články