Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dámy, je to tady! Tohle je NEJKRÁSNĚJŠÍ MUŽ ČESKA! Podívejte se na vysekaného krasavce ve spodním prádle

Vězeňský dozorce by neměl nosit uniformu, ale chodit nahý.
Rok se s rokem sešel a nastala jedna z akcí, na kterou s velkou netrpělivostí čekají hlavně ženy. Volil se Muž roku a dvanáct vysekaných hezounů se předhánělo v tom, komu to sluší víc ve spodním prádle, kdo víc času trávil v posilovně a kdo měl větší bouli ve spoďárech. Redakce eXtra.cz samozřejmě u toho nemohla chybět. A teď vám přinášíme toho nejkrásnějšího z nejkrásnějších. Dámy, je to hodně žhavé zboží!

Kdo z žen, ale i řad mužů by tuhle soutěž nemiloval. Na pódiu se předvádí dvanáct mladíků, kteří vypadají jako antičtí sportovci v té nejlepší formě, usmívají se na všechny strany, pózují a jsou skoro nazí. Prostě vrchol náchodské kulturní sezóny, kterou si nenechá ujít spousta Pražáků.

My jsme letos za eXtra.cz dokonce seděli v porotě a mohli jsme se podílet na hlasování v této soutěži krásy pro hošíky. Nebylo to vůbec jednoduché, protože letos to byl opravdu silný ročník, který měl co ukázat. Ale mohl zvítězit jen jediný. Nakonec na plné čáře vyhrál Josef Kůrka s číslem 7. Hodně žhavý vězeňský dozorce, který by se měl spíš živit svými proporcemi, než silou.

Nejen celou porotu zaujal svým dokonalým tělem, ale tím, že v té hlavě něco má. Nebyl to jen věšák na sexy spodní prádlo od Calvina Kleina. Josef je pětadvacetiletým mužem, který pracuje ve vězeňské službě. Stal se také sympaťákem soustředění.

Dámy, tady je něco pro vás. Máme jeho fotku spodního prádla a fakt to stojí za to. Připravte si kapesníčky, protože si u toho určitě uslintnete.

Mohlo by vás zajímat

Další články