Kdo z žen, ale i řad mužů by tuhle soutěž nemiloval. Na pódiu se předvádí dvanáct mladíků, kteří vypadají jako antičtí sportovci v té nejlepší formě, usmívají se na všechny strany, pózují a jsou skoro nazí. Prostě vrchol náchodské kulturní sezóny, kterou si nenechá ujít spousta Pražáků.

My jsme letos za eXtra.cz dokonce seděli v porotě a mohli jsme se podílet na hlasování v této soutěži krásy pro hošíky. Nebylo to vůbec jednoduché, protože letos to byl opravdu silný ročník, který měl co ukázat. Ale mohl zvítězit jen jediný. Nakonec na plné čáře vyhrál Josef Kůrka s číslem 7. Hodně žhavý vězeňský dozorce, který by se měl spíš živit svými proporcemi, než silou.

Nejen celou porotu zaujal svým dokonalým tělem, ale tím, že v té hlavě něco má. Nebyl to jen věšák na sexy spodní prádlo od Calvina Kleina. Josef je pětadvacetiletým mužem, který pracuje ve vězeňské službě. Stal se také sympaťákem soustředění.

Dámy, tady je něco pro vás. Máme jeho fotku spodního prádla a fakt to stojí za to. Připravte si kapesníčky, protože si u toho určitě uslintnete.