Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Dámy, chcete vědět, jak se jevíte ostatním? Prozradí to barva vaší oblíbené rtěnky!

Rudé rty jsou sexy.

Zdá se, že existuje poměrně silná souvislost mezi ženiným zamilovaným odstínem rtěnky a tím, jaké signály dotyčná vysílá svému okolí.

Barva totiž vypovídá mnohé o tom, jak se vidíme a jak chceme být viděni. Alespoň to říká Leatrice Eiseman, výkonná ředitelka americké společnosti Pantone Colour Institute a autorka devíti knih o barvách.

Červený odstín rtěnky

Ženy preferující červený témbr rtěnky jsou rázné, činorodé a ambiciózní. Nechybí jim energie a vášeň. Nezřídka se ujišťují, že vědí aspoň trošku o všem a o všech. Mají vůdčí sklony a umí se prosadit, rády vítězí.

Růžový odstín rtěnky

Milovnicím růžové rtěnky záleží na tom, abych jejich projev působil laskavě a uvolněně. Jejich jemné vystupování jiné lidi uklidňuje. Mívají romantickou duši, jsou něžné a citlivé. Dokážou přirozeně zvládat stres.

Hnědý odstín rtěnky

Ženy, které si nejraději vybírají hnědou rtěnku, představují spolehlivost a trpělivost. Jsou přátelské, starostlivé a mají smysl pro spravedlnost. Stojí nohama pevně na zemi. Jejich domov vypadá příjemně a útulně.

Oranžový odstín rtěnky

Dámy s oranžově namalovanou pusou jsou společenské a optimisticky založené. Milují dobrodružství a zábavu. Nemají daleko k extravaganci, jsou zvídavé a upovídané. Nečiní jim problém dělat více věcí najednou.

Fialový odstín rtěnky

Ženy, jež upřednostňují fialovou barvu rtěnky, mají umělecké nadání a senzitivní povahu. Jsou srdečné, originální a nezávislé. Nepostrádají sebevědomí a autoritu. Bývají náročné, na ostatní kladou nemalé nároky.

Bezbarvý lesk na rty

Krásky nosící jen bezbarvý lesk na rty nerady mluví o nepodstatných záležitostech. Říkají přesně to, co si myslí, nic si nepřikrášlují. Vyjadřují se stručně a výstižně, jsou upřímné. Mají nadhled i v ošidných situacích.

Co odhalí barva rtěnky, už víte, čeká-li vás pohodový den, to se dočtete v osobním a erotickém horoskopu zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články