Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dámská jízda ve Varech: Kde nechaly Vagnerová a Nesvačilová své mužské protějšky?

+ Další 4 fotografie

Muži jsou doma, myši mají pré: Hana Vagnerová a Petra Nesvačilová nechaly partnery doma a vyrazily na dámskou jízdu do Varů. Na slavnostním zahájení filmového festivalu zářily štěstím a rozdávaly úsměvy. Co oblékly na červený koberec a jak si užívají chvíle bez partnerů? O tom se rozpovídaly v rozhovoru pro eXtra.cz.

Na slavnostním zahájení karlovarského festivalu zazářila i herečka Hana Vagnerová (39) a Petra Nesvačilová (36). Na 56. ročník Mezinárodního filmového festivalu vyrazily bez doprovodu partnerů a čeká je pořádná dámská jízda!

Na červeném koberci to oběma herečkám nejenže neskutečně seklo, ale rozzářily ho navíc úsměvy, které rozdávaly na každou stranu. Zdá se, že do Varů si s sebou herečky přivezly nejlepší možnou náladu. V rámci této příležitosti poskytly redakci eXtra.cz rozhovor. “Muži jsou doma, protože je prostě důležité mít jednou za rok čas pro sebe a jsme za to strašně rády,” prozradila Petra. Hana s potutelným úsměvem na tváři přikývla.

V rozhovoru také prozradily, jaké módní značky pro tuto událost zvolily a Hana dodala: “Cítím se jako královna!” Předvedla navíc francouzský přízvuk, který stihla pochytit od svého nového partnera, kterého nedávno poprvé představila světu, o čemž jsme informovali.

Celý rozhovor ke zhlédnutí v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy