Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dáma z filmů pro pány Dolly Buster (49) musela do léčebny: Je závislá

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Psychiatrická léčebna
Legendární Dolly Buster (49) musela na poslední chvíli odvolat předem domluvenou účast při otevření nového klubu v Německu. Důvodem byl nástup do psychiatrické léčebny.

Hvězdná českoněmecká pornoherečka Dolly Buster plánovala zazářit při příležitosti otevření nového hambatého klubu v Hamburku. Svou účast však musela zrušit z velmi citlivých důvodů. Její blízký přítel, travestita Olivia Jones (49), svěřil portálu Bild, že Dolly musela nastoupit do psychiatrické léčebny.

"Není na tom zdravotně dobře. Dostal jsem svolení o tom mluvit, aby se předešlo spekulacím. Je to od ní statečné, protože lidé o takových problémech neradi mluví," rozpovídal se Olivia. Dolly dokonce zvedla deníku Bild telefon. "Brala jsem silné léky kvůli tinnitu," sdělovala Buster s tím, že ji trápí pískání v uších. Také prozradila, že už měsíce kvůli tomu nemohla spát a musela brát silné léky na spaní, na uklidnění a především na bolest. Na koktejlech z těchto léků se stala závislou, a tak se teď musí léčit. Pobývá na klinice Betty Ford v Bavorsku.

Dolly Buster odešla ještě jako Nora Dvořáková v 80. letech do Německa a brzy ji zlákala branže, která ji proslavila. Natočila desítky snímků a v práci poznala i svého manžela Josefa Braumbergera, po svatbě před kamerou skončila a zkoušela to za ní. Češi ji mohli vidět v jednom z dílů Kameňáku a mihla se i v politice - před patnácti lety neúspěšně kandidovala do Evropského parlamentu. V Německu má pak několik restaurací.

Související články

Další články