Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Dalších 6 nejbizarnějších lidských smrtí! Vyskočili byste z letadla s kamerou, ale bez padáku?

Smrt je prostě někdy vtipnou událostí.
Zdroj: profimedia.cz
Smrt je sice vážná věc, ale některé odchody do záhrobí jsou prostě tak vtipné, že si nebudete moci pomoct a stejně se zasmějete. Právě proto vznikly Darwinovy ceny. Jenže co se dělo před nimi? Lidé umírali stejně kuriózně. Jen to nikdo nezaznamenával. Proto vám přinášíme dalších 6 bizarních smrtí, které za vaši pozornost stojí!

Seskok padákem

V roce 1988 se zkušený skokan s padákem Ivan McGuire (†35) rozhodl, že natočí na kameru svůj seskok nad Severní Karolínou. Kameru nezapomněl, ale vzít si padák už ho jaksi nenapadlo a zachytil tak pouze vlastní smrt.

Kladivo

Paul Gauchi (†41) z Malty si v roce 1981 zkoušel pomocí pájení sestrojit improvizované kladivo ze staré plechovky a kovové tyče. Jenže plechovka byla ve skutečnosti starou německou bombou z druhé světové války a vzápětí vybuchla.

Hladová prasata

Farmáře Terryho Vance Garnera z amerického Oregonu spořádala vlastní prasata. Našly se jen zuby a pár kousíčků těla. Vyšetřovatelé jsou si jisti, že zvířata Garnera před konzumací dokonce i shodila na zem.

Smrt sexem

Nigerijský polygamista Uroko Onoja měl 6 manželek. Pokud vám to zní jako naprostý ráj, tak vězte, že realita byla úplně jiná.

Když ho zbylých pět manželek nachytalo při sexu s šestou (nejmladší), donutily ho pod pohrůžkou klacky a noži, aby se vyspal se všemi ostatními. Uroko zvládl čtyři. Před pátou se mu zastavilo srdce.

Pilot

Roger Wallace byl v roce 2001 zabit vlastním letadlem na dálkové ovládání poté, co ho ztratil ve svitu slunce. Tříkilový letoun narazil přímo do jeho hlavy, a to v rychlosti 65 kilometrů v hodině.

Královská smrt

Švédský král Adolf Frederick se v roce 1771 ujedl k smrti poté, co spořádal obří porci humrů, kaviáru, kysaného zelí, slanečků a šampaňského, což ještě zajedl čtrnácti chody svého oblíbeného pudinku.

Související články

Další články