Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dalších 10 působivých plakátů kampaně na ochranu zvířat: Výčitky vás šlehnou jako bič!

Působivá kampaň Světového fondu na ochranu přírody (WWF) se vážně
povedla.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií

Jak moc vlastně během svých denních činností přemýšlíte nad ochranou zvířat, přírody a planety? Jistě vám to během dne tolik času nezabere, viďte, srovnáte si doma odpadky podle barevných kontejnerů, věci na ulici způsobně vyhazujete do koše a támhle si dáte sushi a támhle salát s tuňákem, protože zase nejste úplný ignorant a nemusíte mít každý den zvířecí maso, neboť jatka jsou přece hrůza.

A kdyby ten tuňák v konzervě nebyla ryba, ale panda?

Mlask. Slyšeli jsme to polknutí na sucho až sem.

Nikdo vám nechce sahat do svědomí a obviňovat vás z vašeho životního stylu. Vlastně si jezte, co chcete, ale Světový fond na ochranu zvířat (World Wide Fund) se jen snaží, abyste se občas zamysleli nad souvislostmi. Jistě, kdyby měl člověk pokaždé brečet nad svým talířem, život by to nebyl jednoduchý, ovšem nabízí se jasná otázka – Starali byste se o výlov tuňáků, což jsou ve skutečnosti taková jatka, že ta hovězí se mohou jít zahrabat, daleko víc, kdyby měl ten tuňák tvář pandy, jejíž zabití je v Číně hrdelním zločinem?

Víc než kdy jindy tady platí heslo, že co oči nevidí, to srdce nebolí. Krásný pravý kožich za vesmírné peníze, luxus a známka toho, že jste majetní. Nádherná spona do vlasů ze želvoviny, anebo tamhle ta krásně vyřezaná slonovinová kost, to si koupíme domů, viď? Jé, hele, miláčku, a tady ten kouzelný prášek prý uzdravuje všechny nemoci světa, z čehopak to je?

Z rohu nosorožce, drahá. Ale to stojí moc peněz, pojď, radši ti koupím leopardí kožich, ať mi na večírku neděláš ostudu. Jakou chceš velikost?

Související články

Další články