Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Další zvučné jméno na české scéně, kde hraje nejbohatší kytarista na světě: Budete vzývat Všechny Svaté!

Kapela Všichni Svatí by se sice dala považovat za „mladou krev“, co se délky jejího fungování týče, ale vzhledem k tomu, že tvrdé jádro tvoří ostřílení hudební matadoři, jde spíš než o novinku na poprockové scéně o projekt zkušených hudebníků!

Muzikanti, jako jsou Jan Dvořák, Tomáš Waschinger, Petr Váňa, miliardář Marek Čmejla nebo Petr Franc, který stál například u zrodu jedné z nejznámějších hudebních skupin posttotalitní éry Lucie, mají za sebou třeba spolupráci s Petrem Mukem nebo Bárou Basikovou.

I když by se na první pohled mohlo zdát, že si hudební tátové založili kapelu jen tak pro radost a drnkání v garáži, mají údajně ambice zasáhnout razantně do současného dění na české scéně a vykrýt tak díru na hudebním trhu.

Zárukou kvality předkládaného „matroše“ by měl být i fakt, že své aktuální album, které vyjde v průběhu dubna, nahrávali v bruselském a londýnském studiu pod vedením Angličana Steva Bushe, který například spolupracoval s britskými Stereophonics, a finálové úpravy svěřili několikanásobnému držiteli cen Grammy Bobu Ludwigovi.

Podívejte se na jejich debutový videoklip k songu „Vytáhni mě z davu“, který už pár týdnů rotuje v éteru českých rádií!

Související články

Další články