Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Další zvrat v případu heroinové Terezy: Soud umožnil žalobci předložit nové důkazy!

Zdroj: Lahure News
+ Další 4 fotografie
pašeračka
Ještě nedávno to vypadalo, že se pašeračka Tereza brzy dozví svůj rozsudek. Nové informace však napovídají tomu, že se hlavní líčení ještě protáhne. Soud totiž dovolil žalobci předložit nové důkazy.

Dnešní jednání u soudu bylo sice krátké, přineslo ale rozhodnutí, které může Terezu H. velmi ranit a také ovlivnit to, kdy se dočká rozsudku a jaký bude.

Mluvčí ministerstva zahraničí se ohledně zvratu v případu vyjádřil pro server tn.cz. "Na dnešním jednání státní zástupce oznámil, že mu nadřízený soud umožnil v procesu předložit nové důkazy sdělil Michal Bucháček. Dodal, že žalobce soud vyšší instance žádal také o možnost připojit k procesu dalšího pachatele, této žádosti však zatím nebylo vyhověno a rozhoduje se o ní.

Dá se předpokládat, že rozsudek nepadne do konce ledna a líčení se protáhne. Soud s Terezou bude pokračovat už příští týden.

Související články

Další články