Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Další zvířecí úlet: V Londýně otevřeli kino pro psy, co tam váš mazel dostane a na jaké filmy se bude dívat?

A budou dávat i nějaký psí horor?
Zdroj: Profimedia.cz

Už jsme slyšeli o hotelech a kadeřnictvích pro psy, o lázních pro různá zvířata a dokonce i o cestovkách pro vaše miláčky, ale že by bylo speciální kino pro psy? V Londýně jedno mají. Promítají tam film o psovi nazvaný Pan Peabody a Sherman, kdy Pan Peabody je superinteligentní pes a Sherman je jeho adoptovaný člověčí syn.

Psi samozřejmě nechodí do kina sami, ale v doprovodu svých pánů, zda je ale film vhodný i pro štěňata, to jsme se zatím nedozvěděli. V kině si lidé koupí popcorn a colu, psi dostanou misky s vodou a namísto popcornu jim zaměstnanci dají do kornoutů žvýkací kosti.

Na prvním promítání se objevilo asi dvacet psů a někteří nosili i speciální 3D brýle pro lepší vtažení do děje, zvuk a obrazové efekty jsou nastaveny na takovou hloubku, aby to citlivým psím smyslům neublížilo.

Majitelé jsou samozřejmě nadšeni, protože teď už nemusejí nechávat psy samotné doma, když chtějí vyrazit do kina, tady se ale budou vysílat hlavně filmy s psí tematikou. Otázka je, jestli Pan Peabody a Sherman za tu návštěvu stojí.

Související články

Další články