Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Další zvířecí oběť! Chudáku psovi někdo nebo něco useklo přední končetiny!

Upozorňujeme, že fotografie v galerie jsou jen pouze pro silné povahy.

Neuvěřitelné, kolik smutných událostí se denně na světě odehraje. Rumunského křížence Colina potkala nešťastná událost. Někdo nebo něco mu useklo přední packy.

Pejska našla a ujala se hodná paní, která se mu teď snaží najít pomoc. Colina převezla k veterináři, u kterého nyní pobývá v koupelně, což pro něj není zrovna ideální. Pes potřebuje odvézt k jinému veterináři, který by mu udělal odborná vyšetření a zjistil, kolik operací potřebuje.

Obětavá žena však nemá dostatek financí na protézy pro Colina, a proto hledá pomoc i na Facebooku. K charitativní akci se připojilo mnoho lidí z různých koutů světa. Colin už je po prvních zákrocích a nyní čeká na nové protézy, které se koupí z příspěvků.

Zvířecí tragédie připomíná nedávný případ kotěte, které bylo nalezeno ve vysoké trávě rovněž bez předních tlapek. Vyšlo najevo, že za nehodu mohlo sečení trávy, u kterého se nešťastné kotě nachomýtlo.

Mohlo by vás zajímat

Další články