Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Další zvířecí oběť! Chudáku psovi někdo nebo něco useklo přední končetiny!

Upozorňujeme, že fotografie v galerie jsou jen pouze pro silné povahy.
Zdroj: facebook.com

Neuvěřitelné, kolik smutných událostí se denně na světě odehraje. Rumunského křížence Colina potkala nešťastná událost. Někdo nebo něco mu useklo přední packy.

Pejska našla a ujala se hodná paní, která se mu teď snaží najít pomoc. Colina převezla k veterináři, u kterého nyní pobývá v koupelně, což pro něj není zrovna ideální. Pes potřebuje odvézt k jinému veterináři, který by mu udělal odborná vyšetření a zjistil, kolik operací potřebuje.

Obětavá žena však nemá dostatek financí na protézy pro Colina, a proto hledá pomoc i na Facebooku. K charitativní akci se připojilo mnoho lidí z různých koutů světa. Colin už je po prvních zákrocích a nyní čeká na nové protézy, které se koupí z příspěvků.

Zvířecí tragédie připomíná nedávný případ kotěte, které bylo nalezeno ve vysoké trávě rovněž bez předních tlapek. Vyšlo najevo, že za nehodu mohlo sečení trávy, u kterého se nešťastné kotě nachomýtlo.

Související články

Další články