Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Další znamení zla? Papež František vypustil holubice míru, ty byly okamžitě napadeny rackem a vránou

Zdroj: koláž archiv

Ještě máme v čerstvé paměti nepříznivé boží znamení z brazilského Ria de Janeira, kde blesk uhodil do obří sochy Krista Spasitele čnící nad městem, a už nám zlo posílá svůj další nenápadný pozdrav.

Vatikánské holubice míru, po celá staletí symbol nejen klidu zbraní po celém světě, málem nepřežily své slavnostní vypouštění z oken Apoštolského paláce. Oblíbený papež František a jeho dva dětští pomocníci před zraky tisícovky věřících na svatopetrském náměstí rozevřeli náruč s holubicemi jako gesto svobody, ale ihned na ně agresivně zaútočil velký racek a vrána šedivka.

Zatímco mírová holubice se zbavila racka téměř okamžitě, vrána šedivka dala druhé z nich pořádně zabrat a málem tento souboj nepřežila. Nakonec se jim povedlo svých útočníků zbavit a pokračovat ve své symbolické cestě, ale jakoby nám nějaké ďábelské znamení říkalo, že tahle cesta rozhodně nebude jednoduchá, a boj o život holubic míru evokuje boj dobra a zla.

Které se nám poslední dobou hodně nepříjemně připomíná po celém světě, nejen tím, že soše Krista urazí prst a pak málem zabije symboly míru.

Jezdci apokalypsy již sedlají své koně a vyráží na cestu. Bojte se.

Související články

Další články