Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Další zamilovaná zpráva z Edenu: Slávista požádal o ruku krásnou Nigerijku

Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Zásnuby
Pražský Eden kvete láskou. Nedávno vyšlo najevo, že slávistický brankář Ondřej Kolář (26) chodí s dcerou Jaroslava Tvrdíka Janou (20), teď zase přišla další radostná zpráva. Rychlík Peter Olayinka (25) požádal o ruku krásnou Yetunde Barnabas (25). Nigerijská modelka neváhala a řekla své ano, tudíž oba mohou chystat veselku.

Slávisté si užívají krátké zimní dovolené a většina se ji rozhodla trávit s rodinou. Peter Olayinka pak zvolil vánoční čas k tomu, aby požádal o ruku svou lásku Yetunde Barnabas. „Řekla ano!“ pochlubil se radostnou novinou slávistický fotbalista na sociálních sítích.

„Řekla jsem ano lásce mého života, králi mého srdce, mému sluníčku. Jsi mé všechno, miluju tě navždy,“ rozněžnila se na sociálních sítích příjemně překvapená Yetunde. Vánoční období tak bude do budoucna pro oba mnohem kouzelnější.

Yetunde je v Nigérii velice populární a svou slávu si vydobyla především krásou. V roce 2017 vyhrála tamní Miss, o dva roky později pak opanovala i Miss Tourism Nigérie. Modelka se zařadila i po bok nigerijských filmových hvězd, když v roce 2016 přijala nabídku hrát v komediálním seriálu Papa Ajasco and Company.

Související články

Další články