Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Další vyžilá Barbie děsila svým pozadím v růžovém závoji! Pouze na vlastní nebezpečí!

Zdroj: profimedia
Růžová halucinace Frenchy Morgan (42) to tedy pekelně rozjela. Nedávno se rozhodla natankovat své ultra růžové autíčko v odhalujícím outfitu. Vyžilá rádoby Barbie ale spíše všechny vyděsila, než zaujala. Tato paní by měla vozit na autě ceduli: NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!

Plastiková blondýna Frenchy je známá svou oblibou v růžové barvě a podivných laciných kreacích. Nedávno to však hodně přepískla a ukázala víc, než někteří chtěli vidět. Její vyžilý vzhled plný plastik budí vždycky pozornost, tentokrát ovšem přitvrdila a ukázala své stařecké tělo i těm, kteří o to nestáli.

V Malibu se nakrucovala v růžovém závoji, který měl připomínat sukýnku. Ta byla ovšem celá průhledná a světlo světa mohla spatřit její titěrná tanga – jak jinak než v růžové barvě. Nutno říci, že sladěná byla dokonale. Se svým kontroverzním auťákem byla středem pozornosti a náležitě si to užívala.

Na vysokých podpatcích nakrucovala svůj zadeček s tankovací hadicí, i když podobné módní kreace k jejímu věku a podivnému vzhledu už rozhodně nepatří. V některých chvílích byla zachycena, jako by naznačovala, že je připravená na sexuální akt. Nejspíš si myslela, že tohle je to, po čem muži touží, na ostatní to ale působilo jako levné německé porno z devadesátých let. Na její bizarní kreace se můžete podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články