Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Další vyhrocená Výměna manželek: Šikana, slzy a domácí násilí

+ Dalších 5 fotografií

V novém díle Výměny manželek na televizi Nova se diváci setkají s temperamentní Katkou, která se musí přizpůsobit poklidnému životu na Moravě, a také s Vlaďkou, která si v náhradní rodině možná splní svůj sen. Jak se jim povede začlenit do nové domácnosti?

V nové epizodě Výměny manželek se diváci setkají s rodinou, která žije v Kojetíně – s Vlaďkou (48), Pepou (38) a Míšou (13). Vlaďka a Pepa jsou spolu dva roky a svůj vztah považují za harmonický. Maminka se netají tím, že účast ve Výměně manželek byla jejím snem, protože chtěla na vlastní kůži zkusit, jak vypadá natáčení takovéhoto pořadu.

Na druhé straně se diváci seznámí s Katkou (36), Jirkou (38), Samem (14), Adrianou (12) a malou Sofií (1), kteří žijí v Pečkách. Pár se seznámil na benzinové pumpě, kde Katka pracovala. Nyní jsou rok manželé. Oba partneři si sebe podle svých slov vzájemně moc váží. Jediné přání by v této rodině měla Katka – přála by si, aby jí ostatní členové domácnosti více pomáhali.

Dcera má sebevědomí na nule

Katka bude lehce překvapená z chodu své náhradní domácnosti. Hlavně ji udiví desítky papoušků, kteří s rodinou obývají byt a každý den po něm volně poletují. Co ji ovšem bude hodně trápit, je třináctiletá Míša. Ta totiž nemá žádné kamarády a téměř nikam nechodí. Když po tom začne pátrat, zjistí, že prošla šikanou a neměla to lehké se svým biologickým otcem.

„Míša musí mít sebevědomí na nule, je mi jí vážně líto,“ nechá se v průběhu natáčení slyšet Katka, která se následně i rozpláče. Míšin biologický otec ji byl schopný zmlátit i za úplné banality, kdežto její náhradní otec Pepa je jiný. „Jednou zakopla a rozbila v koupelně skleničku s barvou. Pak začala brečet, a když jsem se jí zeptal, proč brečí, odpověděla mi: Myslela jsem si, že mě za to zmlátíš,“ nechal se slyšet Míšin náhradní otec Pepa.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy