Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Další vyhrocená Výměna manželek je tu! Nadávky a neschopný manžel!

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidí diváci rodinu z Jablonce nad Nisou, kterou tvoří Silvia (32), Imrich (35) a dcery Amarila (12) a Gloria (7). Na druhé straně se seznámí s Janou (32), Karlem (43) a syny Matějem (11) a Jindrou (8), kteří žijí v Jirkově. Obě rodiny do Výměny manželek přihlásily dámské polovičky.

A o emoce nebude nouze. Maminka Jana se těší, že si konečně odpočine od svých tří chlapů, které má doma. Jenomže Imrich se zrovna nepředře a Jana je v šoku. Být s domácnosti s mužem, co půlku dne prospí? Tak to to tedy ne! Lenost jejího prozatímního manžela ji bude doslova dohánět k šílenství a bude střetem mnoha hádek.

Když po něm Jana chce sebemenší detail, musí ho hodně přemlouvat a nakonec ji s líným náhradním manželem dojde trpělivost. "Je to chlap k hov*u," řekne dokonce na kamery.

A co na druhé straně? Dokáže klidná Silvia srovnat výbušného dočasného partnera Karla? Silvia očekává, že se manžel trochu osamostatní a zažije něco nového. Svého prvního potomka rodila už v patnácti letech a ona i manžel jsou v současné době nezaměstnaní.

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články