Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Další veřejná potupa pro Harryho: Karel III. vymyslel, jak ho shodit před celým světem, tvrdí expert na královskou rodinu

Princové William a Harry.
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Korunovace Karla III.

Korunovace Karla III. je velkým dnem pro celou královskou rodinu. Skandálů už bylo dost a to poslední, co by rodina chtěla, je další konflikt mezi dvěma znepřátelenými bratry. William a Harry budou mít odlišné role a na ceremonii se nepotkají, tvrdí pro portál The Mirror expert na královskou rodinu. 

Korunovace panovníka je pro Velkou Británii velkolepý okamžik, a proto je na místě adekvátní rozdělení rolí celé královské rodiny. William jako "vzorný synáček" bude většinou po boku Karla III., zatímco jeho mladší bratr Harry, pokud se tedy ceremoniálu zúčastní, bude stát na pomyslné hanbě. "William a Kate budou důležitou součástí celé ceremonie. Zároveň už bylo oznámeno, že William bude vzdávat hold králi Karlu III. Není pochyb o tom, že William a Kate budou na obřadu zastávat důležitou roli," okomentoval celou situaci pro deník The Mirror královský expert Richard Fitzwilliams.

Korunovace bude podle Fitzwilliamse organizována tak, aby nedošlo mezi znepřátelenými bratry ke konfrontaci. "Bude to organizováno způsobem, který chrání důstojnost obřadu, jenž má hluboký náboženský význam," dodal Fitzwilliams.

Princ Harry s Meghan

Princ Harry s Meghan zatím stále svou účast veřejně nepotvrdili, nicméně Fitzwilliams v jejich účast věří už z toho důvodu, že právě královská rodina tomuto páru vydělává peníze. "Jediný důvod, proč dostávají práci pro Netflix a Spotify, je ten, že jsou členy královské rodiny. Kdyby teď potvrdili svou neúčast na tak důležité události, bylo by to něco, co by jim nepříznivě ovlivnilo jejich příjmy. Takže se musí zúčastnit," uvedl komentátor. Není veřejným tajemstvím, že právě na královské rodině Harry s Meghan tolik vydělávají. Připomeňme například jejich rozhovor s Oprah Winfrey z roku 2021 nebo několikadílný dokument na platformě Netflix.

Naopak novinářka Louise Roberts uvádí, že problémem především pro Harryho s Meghan bude to, že s nimi nebudou chtít členové královské rodiny mluvit. "Kdo ví, co řeknou, až se vrátí do Ameriky? Všichni jsou vyděšení. Všechno je na prodej - každá neuváženost nebo každý komentář by mohl pro Američany znamenat zisk," dodává Roberts pro Showbiz Cheat Sheet.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy