Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Další VÁNOČNÍ SMRT: Na Štědrý den tragicky zemřela už druhá Češka!

Neštěstí
Žena z pražských Vinohrad v pondělí uhořela poté, co se jí pravděpodobně vznítil vánoční stromeček. Štědrý den má ale další oběť, osud rozdával kromě Prahy rány bohužel i na Českolipsku. Tam nezvládla zkrotit svůj vůz 60letá řidička a na místě zemřela.

K dalšímu vánočnímu neštěstí došlo na Českolipsku krátce po třetí odpoledne. „K nehodě, přesněji řečeno havárii osobního vozu, došlo na silnici č. 278 v Hamru na Jezeře. Řidička, která jela od Hamru na Jezeře směrem na Stráž pod Ralskem, ze zatím nezjištěných příčin vyjela ze silnice mimo vozovku, kde se s autem převrátila a zůstala pod ním zaklíněna,“ uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Šedesátiletá žena byla pravděpodobně na cestě na štědrovečerní pohoštění. Tragická nehoda jí však naneštěstí zabránila letošní ani žádné jiné Vánoce oslavit. „Lékař na místě musel bohužel konstatovat smrt, zranění byla neslučitelná se životem,“ potvrdil smutnou informaci mluvčí záchranné služby Michail Georgiev.

Policie v tuto chvíli vyšetřuje, co přesně ženu donutilo vyjet ze silnice. Příbuzní se o tragédii dozvěděli ještě během Štědrého dne.

Nebyla to jediná pondělní nehoda, ke které museli policisté a záchranáři v pondělí na Českolipsku vyjíždět. Srážka chodce ale skončila „pouhými“ zraněními. V Praze zase záchranné složky zasahovali v hořícím bytě na Vinohradech, ženu se ale z plamenů zachránit nepodařilo.

Mohlo by vás zajímat

Další články