Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Další Vánoce bez babičky: Quentin pózuje u betlému, Monika si užívá po boku svého zajíčka

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
vztahy
Ornella Koktová tráví Vánoce, tak jako většina z nás, se svými blízkými. Už po několikáté ale bez mámy Moniky, se kterou se obě dcery rozkmotřily. Zatímco Ornella vzala syna na Staroměstské náměstí na vánoční trhy, Monika slaví svátky po boku své lásky Petra, se kterým objíždí svou i jeho rodinu. K dceři Ornelle a vnukovi ani letos nezamířili.

Pro nadávky a urážky se v této rodině nikdy nešlo daleko. I když hlava rodiny Monika (47) to s dcerami myslela svým způsobem vždycky dobře, Ornella (26) ani Charlotte neměly pro máminu snahu pochopení. Posledním hřebíčkem do rakve Ornellina a Moničina vztahu byla reality show Štiky, kvůli které se jejich cesty rozešly nadobro.

Každá má teď svůj život. Ornella po boku manžela Pepy Kokty (62) a syna Quentina a Monika vedle mladšího přítele Petra Biniase S ním navštívila o vánočních svátcích svou i jeho rodinu. Dceru Ornellu ale ani letos Monika nenavštívila. Zdá se, že ani Vánoce obě dámy nepřinutily, aby hodily křivdy za hlavu.

Quentin tedy strávil další Vánoce bez babičky Moniky. Ta se v minulosti do Ornelly obula kvůli špatné výchově. Nelíbilo se jí, že se Ornella ani Pepa synovi nevěnují a dávají přednost internetu. Podle mámy Štikové byl její vnuk zaostalý v mluvení a ve slušném chování.

O vánočních svátcích vzala Ornella Quentina na trhy na Staroměstském náměstí. Tam malý Kokta zapózoval před betlémem a nezapomněl dát mamince pusu. Stejně tak sdílela na Instagramu své zážitky z Vánoc i Monika. Zdá se, že jedna druhé neschází a obě jsou s momentální situací nadmíru spokojené.

Související články

Další články