Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Další útoky Čechů na muslimku v aquaparku: „Ona se může chodit koupat v burkinách? Tak já v měsíc nepraných riflích“

Opravdu je třeba tolik hysterie?
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Není to tak dávno, co Čechy doslova rozlítila muslimka, která se koupala v aquaparku v Čestlicích a měla na sobě burkiny. Po sociálních sítích se okamžitě začaly šířit nenávistné komentáře a některé z nich byly doslova za hranou. Češi muslimce přáli smrt a o nějaké toleranci nemohla být řeč. Nyní se začínají ozývat znova. Jeden návštěvník pražského Aquacenta Šutka vyfotil muslimku, jak sedí v burkinách na kraji bazénu. A celý nesmyslný kolotoč urážek se znovu točí.

Léto je v plném proudu a Čechům momentálně nevadí velká horka nebo špatný servis na koupalištích. Terčem jejich šikany se letos staly muslimky, které se koupají v burkinách. Není to tak dávno, co velkou vlnu nevole rozpoutala muslimka, koupající se v burkinách v aquaparku v Čestlicích.

Okamžitě se začaly objevovat komentáře typu: „Jestli ona tam může v takovém hábitu, tak proč já bych nemohl v šortkách?“ Čechům ale nedochází, nebo spíše sami nechtějí, aby jim došla jedna jediná věc.

Burkiny jsou vyrobeny z plavkoviny a jedná se o stejný typ plavek jako bikiny či plavky jednodílné. Jediný rozdíl je ten, že zakývají celé tělo. Kdyby byly kraťasy vyrobeny také ze stejného materiálu jako burkiny nebo bikiny, jistě by je návštěvníci také mohli nosit do areálu.

Hysterie kolem muslimek v burkinách je naprosto zbytečná a hloupá. Ale případy rozčílených Čechů se začínají množit. Jistý Roman K. navštívil Aquacentrum Šutka, kde ho šokovala muslimka, která seděla na kraji bazénu a měla na sobě burkiny.

Okamžitě neváhal a na facebookové stránky aquaparku napsal: „Takže už vím o dalších lidech, kteří k vám nejdou. Na plavkové kraťasy máte kecy a tohle nevadí.“ Na stránce aquacentra se to začalo okamžitě množit dalšími nenávistnými komentáři.

Češi jsou zkrátka lidé, kteří když něco pochopit nechtějí, tak to nepochopí. A je úplně jedno, kolikrát se jim to budete snažit vysvětlit a jakými důkazy podložit. Že potom vypadáme jako naprostí pitomci je věc druhá.

Související články

Další články