Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Další útok v německém vlaku: Muž (22) chtěl ubodat dvě mladé ženy! Prý to není terorista, jen se opil

Německo se vzpamatovává z dalšího útoku ve vlaku.
Zdroj: Twitter
Je to až neuvěřitelné, ale je tu další útok v německém vlaku! Kdo tohle zastaví? Dvaadvacetiletý mladík trpící psychickými problémy chtěl ubodat mladou ženu. Muž byl navíc opilý. O útoku informuje web deníku Rheinische Post.

Němci mají strach chodit na ulici. V posledních dnech zažili několik šokujících útoků. Nejprve mladík vystřílel McDonald v Mnichově. Pak uprchlík ze Sýrie rozsekal svou kolegyni v práci mačetou. V neděli večer se další Syřan odpálil před vinárnou. Nesmíme zapomínat ani další útok ve vlaku, kde mladík z Afghánistánu ohrožoval lidi sekyrou.

O nejnovějším útoku informuje web deníku Rheinische Post. Dvaadvacetiletý muž prý ohrožoval lidi nožem a mladou ženu chtěl ubodat. Německá média se nevyjadřují k národnosti pachatele. Podle všeho byl ale mladík opilý a měl psychické problémy.

Na lidi útočil na železniční trase mezi Hamburkem a Brémami. Mladík měl nejprve spory s průvodčím. Pak se pokusil do krku bodnout mladou ženu. Další ženu se pokusil bodnout do zad. Zázrakem nebyl nikdo vážně zraněn.

Mladík byl zadržen a policistům řekl, že ve skutečnosti nikomu ublížit nechtěl, jen prý nožem vyhrožoval.

Související články

Další články