Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Další útok psů na dítě: Dva rotvajleři bez dozoru pokousali chlapce, vlastním tělem ho zachránila matka

Dva běsní rotvajleři pokousali psa a jeho matku. (Ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia.cz

Je to chovateli psů velmi oblíbená rasa, pokud ho totiž nenecháte vlčit, stane se z rotvajlera i přes jeho ohromující vzhled, velikost a váhu jedinečný společník. Ochrání vám drahý majetek i lacinou sbírku motýlů, a dokonce život, je přátelský, věrný, vhodný k dětem i skvělý asistenční pes.

Někdy se ale stane, že majitel psa nezvládne, a pak nastávají případy jako tento. Ve Smolných Pecích na Karlovarsku právě tito dva ohromní psi napadli malého chlapce, který se po chatařské oblasti proháněl na kole, utekli majiteli z kotce, podle místních ne poprvé, a vrhli se na dítě.

Syn byl i s matkou na výletě na kolech a psi napadli tu menší kořist, matka k němu ihned přijela a dítě chránila před útokem vlastním tělem, je tak daleko více zraněná než on. Křik naštěstí bylo slyšet okolo, takže sousedé z chat oba rotvajlery odehnali.

Podle serveru iDnes.cz byla matka i se synem odvezena na chirurgii a jí byly zašity hluboké rány na předloktí, zatímco syn má menší na hlavě a na zádech. Majitel psů slíbil poškozeným finanční odměnu.

Související články

Další články