Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Další útok na pumpu: Se zbraní přepadli čerpadlářku kousek od místa, kde zavraždili Janu (†58)!

+ Dalších 18 fotografií
Pouhých šest kilometrů vzdušnou čarou od místa, kde bez slitování popravili čerpadlářku Janu Š. (†58), došlo k dalšímu přepadení pumpy. Minimálně jeden ozbrojený muž přepadl rovněž benzínku nedaleko Nelahozevsi. Spojitost obou případů ale policie odmítá komentovat.

Potom, co Českem otřásl brutální případ vraždy čerpadlářky Jany Š. (†58), kterou 3. prosince na čerpací stanici přepadla dvojice pachatelů a jeden z nich ji pak bez slitování popravil, se objevily informace o dalším podobném útoku.

K tomu došlo už 9. listopadu na benzínce v Červené Lhotě u Úžic, pouhých 6 kilometrů vzdušnou čarou od pumpy, kde zemřela milovaná matka a babička Jana. Upozornil na to server Novinky.cz.

„Loupežné přepadení se odehrálo 9. listopadu a bylo se zbraní, po pachatelích pátráme. Lupiči z pumpy odnesli nějaké věci, ale nebudeme je blíže specifikovat. Žádné další bližší informace nebudeme poskytovat,“ sdělila webu Novinky.cz mluvčí mělnické policie Markéta Johnová. Čerpadlářka měla ale velké štěstí a vyvázla živá.

Zvláštní je, že i v Červené Lhotě měli pachatelé odejít přes pole a rovněž není jasné, zda přijeli vozem, anebo přišli pěšky. Policie ale možnou souvislost obou případů odmítla komentovat.

Nebezpeční a ozbrojení lupiči, kteří řádili minulý týden u Nelahozevsi, jsou stále na útěku. Policisté už má v rukou přes 200 poznatků od svědků a dalších lidí, stále ale žádá veřejnost o další informace. Ty můžete vyšetřovatelům sdělit na tísňové lince 158.

Související články

Další články