Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Další útok na Láďu Hrušku: Po třetím očkování ho odpůrci vakcín poslali na krchov

Láďa Hruška
Zdroj: se souhlasem FTV Prima
útok

Moderátor Primy Láďa Hruška (43) se setkal s útokem antivaxerů za to, že „přemluvil“ svého tatínka k očkování. Když se navíc dozvěděli, že sám už absolvoval třetí dávku, začali mu hrozit kremací. Co o tom řekl eXtra.cz?

Kutil Láďa Hruška má většinou přátelské, veselé a nekonfliktní statusy, u těch o očkování ale tvrdě narazil. Snesla se na něj smršť kritiků.

„S hatery mám za dobu své práce v televizi velké zkušenosti. Když útočí na mě, je mi to poměrně jedno. Ale psát mi, že když jsem otce vzal k očkování, že budu mít na svědomí jeho smrt? To mi fakt připadá přespříliš. Jeden kouzelník mi dokonce psal, že jsem na facku,“ řekl eXtra.cz.

„Teď jsem ještě ukázal, že mám za sebou třetí dávku očkování. Pro mě v tomhle není o čem debatovat. Jinak to nejde. A hned mi někdo psal, že mě za dva roky čeká kremace. Lidé jsou zavření doma, naštvaní, že jim zrušili vánoční trhy, frustrovaní, a tak z nich vylézá ledacos překvapujícího,“ myslí si Hruška.

TAK MÁM V SOBĚ TŘETÍ💉💉💉a… 🦠 Zatím žiju a žádné orgány mně neopouští 🦠 Nechal jsem se píchnout DOBROVOLNĚ, protože věřím...

Zveřejnil(a) Láďa Hruška dne Úterý 30. listopadu 2021

Pandemie ukazuje pravdu o Češích, myslí si Hruška

„My byli vždy národ Švejků, srandičky, mrmlání a tak, ale jak se teď ukazuje, kvůli jinému názoru dokážeme druhému i přát to nejhorší. Je vidět, že v naší povaze je bohužel i hodně nehezkého. A to všechno teď vyplouvá na povrch. Je to trochu nepříjemná sonda do našich duší,“ přemítá moderátor.

A vrací se k tatínkovi. „Je po operaci páteře, tehdy mu očkování lékaři nedoporučili. A já ho vlastně ani úplně nepřemlouval, spíš jsem připomínal, že je u nás ve městě ten den poslední možnost. Věděl, že v rodině je sám neočkovaný, a tím pádem nejvíc ohrožený, a tak do toho šel,“ vysvětluje hvězda pořadu Vychytávky Ládi Hrušky.

V diskusi se objevilo i to, že za propagaci očkování dostal zaplaceno. „Je naivní si myslet, že někdo podplatil tolik lidí. To by muselo stát peněz! Mám za to přesně nula korun, a kdyby to po mně chtěli za peníze, tak to odmítnu,“ uzavřel v povídání pro eXtra.cz Ladislav Hruška.

Související články

Další články