Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Další ÚTOK KAZMY NA MAREŠE: Plány na přepadení SuperStar!

Matěj Ruppert si dělá selfie mimo jiné s Juliánem Záhorovským.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 79 fotografií
Tým celé SuperStar by se měl začít opevňovat! Kazma (32) se totiž stůj co stůj snaží zachránit pokažený díl One Man Show, který měl končit tím, že mu Leoš Mareš (42) slavnostně předá klíčky od svého luxusního ferrari. Redakce eXtra.cz získala informace, podle kterých se tvůrce pranků chystá nabourat do přímého přenosu pěvecké soutěže!

Všichni už asi znají historku o tom, jak Kamil Bartošek (32) nad Leošem Marešem (42) podvodem vyhrál luxusní káru. Moderátor Evropy 2 se totiž vsadil, že bude měsíc jezdit v trabantu a kdo ho nachytá v jiném autě, tomu dá klíčky od svého mnohamilionového pojízdného miláčka. Jenže protože Mareš porušil podmínky v nouzi kvůli fingované autonehodě, odmítl auto předat.

Od té doby ho Bartošek trollí a snaží se stůj co stůj auťák získat.

Podle nejčerstvějších zpráv se nyní něco velkého chystá rovnou v přímém přenosu SuperStar.

Trknout do nosu může už to, že Julián Záhorovský, finalista první řady SuperStar, držel při přímáku transparent 1/10. Což je Kazmovo poznávací znamení – tím označuje vše, co se jeho kauzy s Leošem týká, a dělá si tím srandu i z Mareše, jenž si videa také čísloval.

Kazma chtěl Leoše asi vydeptat, avšak ten transparent vůbec nespatřil. „Doteď jsem o něm vůbec nevěděl, takže mě to nijak rozhodit nemohlo,“ svěřil se Mareš naší redakci.

Jenže náš pisálek teď získal informace od člověka, který seděl hned za Juliánem a nechtěně viděl hodně zajímavé věci na jeho mobilu.

„Celý přenos si s Kamilem psal. Ten mu dával pokyny. Kazmovi lidi znám a kromě Juliána tam měl další čtyři svoje lidi,“ překvapuje informátor.

A čím Kazma Záhorovského úkoloval?

„Psal mu, kdy je v televizi, kdy má ceduli zvedat a taky ať mapuje, kde stojí jací bodyguardi. Celé to vyznělo tak, že se asi připravují na to, aby vtrhli do přenosu,“ tvrdí svědek.

„Nevím, o čem mluvíte. Že jsem si psal s Kazmou při přenosu SuperStar? Známe se dlouho. Naposledy jsme si tuším esemeskovali ve chvíli, když jsem byl ve vaně,“ snažil se zlehčovat situaci Záhorovský.

Na přímý dotaz, jestli chystá se známým nachytávačem jakousi kulišárnu, pak odpověděl vyhýbavě. „To jsou mi ale otázky…“

Podle našich zpráv z týmu Kazmy se však opravdu něco velkého chystá. Podaří se mu to aspoň tentokrát bez ztráty kytičky?

Související články

Další články