Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Další úspěch české krásy! Sexy finalistka SUPERMISS Natálie Stejskalová si svými vnadami podmanila svět

Další úspěch české krásy! Sexy finalistka SUPERMISS Natálie Stejskalová si svými vnadami podmanila svět
Zdroj: Supermiss
+ Další 4 fotografie
Česká republika může zase jásat. Další kráska ve světě předvedla, že jsme sice malá zemička, ale rozhodně se nemáme za co stydět, co se ženské krásy týče. Finalistka SUPERMISS, která získala titul Talent, Natálie Stejskalová, si v Jižní Koreji podmanila porotu a stala se v konkurenci 80 dívek z celého světa Miss Super Talent World!

Modelka Natálie Stejskalová, která získala titul SUPERMISS Talent, byla vyslána pořadatelskou agenturou SUPER PRODUCTION na světovou soutěž Miss Super Talent World do Soulu v Jižní Koreji, kde na plné čáře porazila konkurentky a s jasným přehledem ukázala, že Češky právem patří k těm nejkrásnějším na světě

"Nabídka od majitele soutěže SUPERMISS pana Tomáše Vavřince mě opravdu potěšila a moc si vážím toho, že mi zprostředkoval tuto příležitost, věřil ve mě a chtěl ukázat můj talent světu. Byly to neskutečně krásné, ale také náročné a stresové čtyři týdny, které jsem v Soulu a okolí zažila. Tyto beauty soutěže a tato ještě navíc talentová z venku vypadají trošku jinak, než jak to ve skutečnosti je. Není to taková sranda, jak si hodně lidí asi myslí," prozradila eXtra.cz krásná Natálie, která sice získala korunku královny krásy, ale rozhodně to nebylo zadarmo.

"Máte nabitý program od brzkého rána do večera, celý den jste na podpatcích, vždy s dokonalým make-upem, vlasy a úsměvem, poskytujete rozhovory, neustálé focení a natáčení. Denně spíte maximálně 4-5 hodin. Nejedná se jen o finálový večer, ale hodnotí vás celou dobu, jak se chováte, komunikujete se sponzory, s lidmi, jak jste profesionální ve všech směrech, a procházíte několikrát také různými soutěžemi - od přehlídek večerních šatů, národního kostýmu, fashion, prádla, plavek přes talentovou disciplínu (tanec a zpěv) po rozhovor, focení a natáčení," dodala vyčerpaně, ale zato opravdu šťastně sexy brunetka

Té už mezinárodní titul nikdo nevezme a zasloužila si ho právem. Jen se podívejte do naší fotogalerie, jak taková královna krásy vypadá. Má rozhodně co nabídnout.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy