Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Další úprk ze Survivora: Tentokrát je to moderátor Ondřej Novotný

Ondřej Novotný se na nějakou dobu vrátí do České republiky.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
oktagon

Reality show Survivor na nějakou dobu opustí moderátor Ondřej Novotný (44), který se vrací do Česka, kde si nenechá ujít turnaj Oktagon 31 v pražské O2 areně. Informaci redakci eXtra poskytl moderátor Oktagonu a pořadu Survivor Extra Oliver Sálus, který také prozradil, jak náročné je pořádání turnaje bez fyzické přítomnosti spolumajitele organizace Novotného, a nastínil, jaké hvězdy se na "vzpomínkovém" turnaji objeví.  

Moderátor reality show Survivor Ondřej Novotný se po několika týdnech strávených v Dominikánské republice vrátí do Česka na turnaj Oktagon 31, který se uskuteční 26. února v pražské O2 areně.

"Ondřej dorazí na turnaj, bude komentovat jako vždy," prozradil pro eXtra.cz Oliver Sálus, který je moderátorem Oktagonu, ale také pořadu Survivor Extra. Kdo nahradí Novotného v Survivoru, pokud bude potřeba, je stále otázkou.

Detaily pořádání turnaje bez fyzické přítomnosti Novotného

Oktagon se vrací do pražské O2 areny po dvou letech. Pořádání velkolepého turnaje bez přítomnosti jednoho ze spolumajitelů organizace práci neulehčilo, přesto vše funguje jako švýcarské hodinky.

"Kdo zná Ondru, ten ví, jak velké množství rozmanitých činností je za pouhý jeden den schopný stihnout, takže i když točí Survivor, je schopný pravidelně nahrávat své podcasty i kontrolovat přípravy turnaje.

Musím říct, že v týmu fungujeme jako dobře namazaný stroj. Každý jeho článek plní svůj kus práce, tak jako před každým jiným turnajem. Samozřejmě je to o mnoho větší a věříme, že i velkolepější turnaj než ty minulé, práce jednotlivců je ale pokaždé podobná. A právě proto nám to funguje," říká Sálus se slovy, že komunikace s Novotným z karibského ráje probíhá stejně jako kdykoli jindy.

Dorazí i Attila s Vémolou?

Na turnaji, který organizace Oktagon nazývá vzpomínkovým, nebude chybět řada známých osobností zejména z řad MMA hvězd, které zazářily na turnaji Oktagon 15 neboli zápase století.

"Do O2 areny se vracíme po dvou letech, naposledy jsme tu zažili zlomový večer a to místo je pro nás všechny skutečnou srdcovkou. I Round Zero bude proto zčásti pojaté vzpomínkově na turnaj, který změnil vnímání MMA širokou veřejností. Takže mohu prozradit, že podle toho jsme také vybírali hosty, kteří se tehdy stali ústředními postavami turnaje OKTAGON 15," dodal Oliver Sálus.

Dva titulové zápasy!

O2 arena bude poprvé svědkem dvou titulových bitev v jeden večer. "V OKTAGONU je nový král," hlásí sebevědomě Patrik Kincl, který si jde rovnou pro titul ve střední váze, čímž chce dostat do kouta svého odvěkého rivala, zraněného Karlose Vémolu.

Prozatímní šampion Pirát Krištofič s Attilou Véghem v trenérském rohu je však ve formě, v jaké jsme ho prý ještě dosud neviděli. Je odhodlaný dokázat všem, že opasek zůstane v jeho držení, ať se proti němu postaví kdokoli. Zůstane sedět na svém trůnu, nebo bude mít střední váha skutečně nového krále?

Druhou bitvu o prozatímního šampiona lehké váhy a příštího vyzyvatele Ivana Buchingera svede hladový Rony Paradeiser proti překvapivému objevu Losene Keitovi. Ten na prosincovém turnaji naprosto zlikvidoval Ryšavého a dává si jen ty nejvyšší cíle.


Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy