Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Další učitelka na zajíčky! Hrozí jí až 30 let za to, že si to rozdávala se svými žáky. Souhlasíte s tím?

Liška jedna mlsná, zachtělo se jí mladého masíčka a teď čeká, jestli
se ještě někdy podívá ven z lochu.
S učitelkami, které jsou na zajíčky, jako by se roztrhl pytel.

S učitelkami, které jsou na zajíčky, jako by se roztrhl pytel. Po tom, co Jennifer Fichter (30) dostala u amerického soudu za sex se svými žáky 22 let natvrdo, oči všech se obrátily k dalším procesům, které jsou právě teď rozjeté s chlípnými učitelkami. Netrpělivě se očekává, zda trest pro Jennifer, za jehož snížení už se mimochodem začaly podepisovat petice, ovlivní nějakým způsobem rozhodování ostatních soudců.

Další na řadě je Brianna Altice (36), která si ráda zaskotačila se dvěma sedmnáctiletými chlapci a jedním šestnáctiletým. Bývalá učitelka angličtiny na střední škole měla u soudu co dělat, aby ho ustála, ale to se není co divit, když vám hrozí až 30 let vězení!

Poté, co vyšel případ učitelky najevo, byla poslána na kauci na svobodu a případ se měl vyšetřovat bez její přítomnosti ve vazbě. Jenže nemrava Brianna udržovala na svobodě stále s jedním z chlapců poměr, proto ji soud poslal v lednu do vazby.

U soudu plakala, omlouvala se rodině a mimo jiné se za ni postavil i jeden z jejích sedmnáctiletých milenců, který měl prohlásit, že vše bylo dobrovolné a Brianna nemá u soudu naprosto co dělat.

V Americe se sex s žáky a nezletilými trestá opravdu přísně, vlastně mnohem přísněji než u nás třeba vražda. Je to podle vás v pořádku?

Mohlo by vás zajímat

Další články