Šílený příběh k nám doputoval až z Texasu. Učitelka angličtiny se tu intimně sblížila se svým 13letým žákem. Ten se rozhodl, že svou paní učitelku sbalí a pochlubí se tím svým spolužákům, to ještě nevěděl, jak lehký úkol si dal.

Jejich komunikace začala přes Instagram a netrvalo dlouho, než došlo k prvnímu rande. To bylo zakončeno žhavou líbačkou v učitelčině autě. Další rande už bylo se vším všudy, když chlapcovi rodiče nebyli doma, došlo i na soulož.

Pokud si myslíte, že jde o šerednou učitelku, která si potřebuje zahnat sexuální choutky, jste na omylu. Čtyřiadvacetiletá Vera rozhodně o nápadníky nemá nouzi, což je na tomto příběhu ještě více šokující. Poslední perličkou je, že vztah učitelky a žáka přerostl v lásku, která byla oznámena veřejnosti.

Rodiče chlapce tedy o jeho poměru s učitelkou věděli, a dokonce mu ho schvalovali. Pravidelně tak u sebe pár přespával, což vyvrcholilo Veriným těhotenstvím. Všichni byli šťastní a dá se říct, že vůbec nechápali, co se vlastně děje. Harmonii jim narušil až americký úřad na ochranu dětí, který se o Veru začal zajímat. Učitelka si myslela, že situaci spraví tím, že šla na potrat.

Láska ovšem neměla happy end. Vera byla zadržena a obviněna ze sexuálního zneužívání dětí. Jak jinak taky tahle pohádka mohla dopadnout.