Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Další trhlina pro hejtry Chili ze Survivoru: Co o ní řekl Vladimír Čapek

Chili se proslavila v pořadu MasterChef.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Survivor 2022

Opravdu byla Chili, vlastním jménem Ta Thuy Dun (32), na ostrově Survivoru tak nesnesitelná, že si zaslouží být terčem nechutných útoků, nebo bylo vše jinak? Spoluhráč Vladimír Čapek (45) ji ve svém vyjádření, které vzniklo v rámci natáčení show TV Nova, vykreslil ve zcela jiném světle. Jaká byla Chili doopravdy a jak ji vnímali ostatní soutěžící? 

Vláďa zastánce

Valná část diváků Survivoru nemůže Chili, vlastním jménem Ta Thuy Dung, přijít na jméno kvůli jejím charakterovým vlastnostem. A to přesto, že základem úspěchu v Survivoru je taktická hra, lstivost a manipulace s lidmi, v čemž Chili, ale i Nikola Čechová, které někteří soutěžící dokonce přejí smrt, velmi vynikaly. Hlavně proto se ale staly terčem nechutné kyber šikany.

Po návratu se Chili a Nikoly, které jsou hejtované nejvíc, zastali sice téměř všichni, kdo s nimi na ostrově přišli do kontaktu, a to nejen Vladimír, ale i moderátor Ondřej Novotný či Braňo, avšak jejich hejtry to neobměkčilo. A to i proto, že se jim možná nezdá, že by si obě tuto obhajobu zasloužily.

Chili je starostlivá

Změnit by to mohla zpověď Vladimíra, která vznikla ještě na ostrově, a to ve chvíli, kdy měl popsat charakter své největší rivalky z posledních kol soutěže - Chili. Ačkoli se ji zuby nehty snažil z ostrova vyřadit a nikdy se netajil tím, že zrovna s ní do finále jít nechce, a byl to on, kdo zařídil vypadnutí Nikoly Čechové, Veroniky Havlík a hned několikrát poslal do duelu i Chili, rozhodně ji nehanil. Ba naopak!

“Všímal jsem si takových drobností, které Chili má. Byla schopná se podělit i o část svého jídla s ostatními,” popsal Chili Vladimír, z jehož slov je zřejmé, že Chili je velmi starostlivá. A záleželo jí víc na plném bříšku ostatních než na sobě samotné.

Pomohl jí Vladimír?

“Jídlo, které měla sníst ve stejný čas jako ostatní, odložila a šla nám přidat rýži, která byla uvařená v kastrolu,” dodal Vladimír, jenž během natáčení tohoto rozhovoru, který vznikl v době, kdy byl odříznutý od okolního světa, ještě určitě netušil, jak moc svými slovy Chili pomůže. A nutno říct, že to řekl zcela bezelstně, protože byl před kamerou zcela sám.

Otázkou je, zda to její hejtry přesvědčí o tom, že se Chili i Nikol snažily jenom vyhrát dva a půl milionu korun a na ostrově byly proto, aby se dostaly do finále, jinak jsou to ale super holky, které si takovou vlnu nenávisti určitě nezaslouží.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy