Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Další trapas Aleny Schillerové: Nepochopení lechtivého komplimentu baví internet

Zdroj: Archiv Alena Schillerová / Koláž eXtra.cz
TWITTER
Můžete se snažit, jak chcete, ale občas to prostě nejde. Česká ministryně financí a právnička Alena Schillerová má na trapasy smůlu a stává se snadným terčem komiků. V posledních měsících už byla nachytána na švestkách několikrát. Jednou neumí anglicky, podruhé jezdí bez pásu a potřetí...

Ach, ta angličtina

Ministryně financí Alena Schillerová, která je známá svou láskou k oblékání, se často stává terčem internetové zábavy. Není tomu ani rok, co se spekulovalo, že její angličtina nebude zrovna valná – a když se onen stav rozhodla otestovat reportérka CNN Prima News, která Schillerové položila nečekanou otázku v angličtině, ministryně prostě utekla.

Ach, ta gramatika

Mezi další její nešťastné momenty patří hrubá gramatická chyba, která se objevila na pastýřském listu kardinála Dominika Duky. Šlo o list k žehnání Mariánskému sloupu na Staroměstském náměstí. Alena Schillerová se tehdy v klidu podepsala pod slovíčko "minystryně". Schillerová to tehdy komentovala tak, že vlastní rukou psala pouze své jméno a podpis. Nic víc. "Česky opravdu umím," hájila se.

Ach, ty bezpečnostní pásy

V nedávné době na sebe Schillerová upozornila například tím, když jela autem kontrolovat ceny respirátorů bez pásů. Video sama zveřejnila na sociálních sítích a okamžitě se dočkala ostré kritiky. Schillerová v reakci na to tvrdila, že šlo o popojíždění na parkovišti. Analýza webu Neovlivní však ukázala, že v danou chvíli měla jet po pražském Barrandovském mostě.

Ach, to porno

Posledním ministerské pozici nevhodným přešlapem Aleny Schillerové je její reakce na komentář známého českého komika Luďka Staňka. Ten na Twitteru glosoval již zmiňované video, kde ministryně vyrazila kontrolovat ceny respirátorů, stylem: "Oblíknu se jako horny biker MILF a vyrazím si prohlížet DPH respirátorů do Alberta," komentoval bavič notně kožený oděv ministryně. Ve volném překladu to znamená: Nadržená máma motorkářka, s níž bych se rád vyspal. A Schillerová mu odvětila: "No, já se za horny biker MILF nepovažuju, ale díky za kompliment." To my, paní ministryně, děkujeme.

Související články

Další články