Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Další trapárna České televize: Seriál Četníci z Luhačovic zachránila jen prsa sexy Kerekes!

Nebýt sexy zrzky, tak v seriálu není žádné vzrušení.
Zdroj: Česká televize/Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Česká televize po fiasku s vánoční pohádkou Slíbená princezna opět udělala krok vedle. Chtěla navázat na úspěch Četnických humoresek, jenže to byla spíš trapná náhražka tolik oblíbeného seriálu plného vtipu a napětí. Zato Četníci z Luhačovic dost nudili a nebýt vášnivé zrzky Vici Kerekes, tak nemají ani špetku toho vzrušení.

Producenti tolik očekávaného seriálu moc dobře věděli, proč tam obsazují vnadnou Slovenku. Ta se totiž nebojí sundat oblečení a ukázat svá výstavní ňadra nebo aspoň naditý dekolt. Kdyby tam nebyly scény, jak se tam opět „prsí“, tak by to člověka ani za mák nebavilo.

Sice to není úplný propadák, ale rozhodně to není ani nic, na co by se někdo chtěl podívat ještě jednou. V čele s Pavlem Zedníčkem začnete už na začátku zívat a na konci poté, co se vzbudíte, si budete myslet, že to byl jen špatný sen.

Jen ta Vica dokáže divákům rozproudit krev, anebo ještě pár holek z hambince, kterým velí Hana Holišová. Své výstavní nožky tam ukazuje v podvazcích. Tvůrci celý ten seriál měli radši postavit jen na prsatých holkách, na které se člověk rád podívá, a nehrát si na rádoby Četnické humoresky.

Související články

Další články